Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Eliška Bučková a Václav Noid Bárta navštívili salon YES VISAGE

Miss Eliška Bučková navštívila se svým přítelem Noidem salon YES VISAGE, aby se před dovolenou v Chorvatsku daly do formy. Eliška podstoupila neinvazivní liposukci metodou zmražení tukových buněk, Noid si nechal udělat nový účes.
Přidat na Facebook
Doba dovolených je za dveřmi, a tak i krásná Miss Eliška Bučková neponechala nic náhodě a vyrazila se svým milým na zkrášlovací procedúru do salonů YES VISAGE a YES VIP. Bučková se s Noidem chystají v červenci na romantickou dovolenou do Chorvatska a aby si tmavovlasá kráska udržela svoji perfektní postavu do plavek, tak podstoupila v první neinvazivní klinice YES VISAGE, která nabízí estetické, zeštíhlovací a laserové zákroky, procedúru liposukce zmražením.Tuto proceduru provádi klinika YES VISAGE s novým převratným přístrojem z USA, jenž zajištuje neinvazivní liposukci metodou zmražení tukových buněk bez skalpelu a bez řezání. „S takhle nádhernou ženou budu mít určitě dovolenou snů“, komentoval Noid postavu své přítelkyně po zákroku v salonu YES VISAGE. Vedle své krásky samozřejmě nechce Noid vypadat „zanedbaně“, a tak se za asistence Elišky nechal ostříhat v salonu YES VIP. Eliška pak Noidův profesionální sestřih ještě upravila dle svých představ.

Služby salonů YES VISAGE a YES VIP si oblíbili i další známé tváře českého showbusinessu, jimiž jsou například Lucie Bílá, Marta Jandová, Hana Mašlíková, Agáta Hanychová, Halina Pawlowská a další.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 17. 6. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Eliška Bučková a Václav Noid Bárta navštívili salon YES VISAGE. Vychytané.cz. [Online] 17. 6. 2011. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4734. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Eliska-Buckova-a-Vaclav-Noid-Barta-navstivili-salon-YES-VISAGE
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:54