Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transmission přichází s rozšířenou nabídkou pro VIP hosty!

TRANSMISSION – dechberoucí show se svým osmým pokračováním opět uchvátí tisíce fanoušků elektronické hudby, kteří se opět vydají v sobotu, 19. listopadu 2011 do pražské O2 areny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Letošní téma DIGITAL MADNESS nabídne opět impozantní scénu s dekoracemi, obřími LED stěnami, mnoha lasery, pyro efekty, a masivním zvukovým systémem. S nejsilnějším line-upem v dosavadní historii, který skýtá taková jména jako Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, John O´Callaghan a Michal Poliak má letošní Transmission ambice poprvé vyprodat O2 arenu!

Pro ty nejnáročnější návštěvníky nabízíme další možnost, jak si užít Transmission v exkluzivním stylu, a to zakoupením Golden ticketů. Jako jejich majitelé budete moci využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma, který je zahrnut v ceně vstupenky. Ta činní 4.600 Kč a je v prodeji na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu klimesova@best.sazka.cz Pro majitele těchto vstupenek jsou vyhrazeny speciální vchody a dále je jim umožněn vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy.


Kromě jiného jsou v prodeji také exkluzivní VIP vstupenky za 2.500 Kč, které umožňují vstup na luxusní VIP terasu, vybudovanou na ploše O2 areny. VIP terasa s omezenou kapacitou nabídne bar s širokým sortimentem vybraných nápojů, VIP toalety, ale hlavně nejlepší výhled na neskutečnou Transmission show. VIP vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů (kromě Red Bullu) a opravňuje ke vstupu na hlavní taneční plochu a přilehlé tribuny. Do 31. července si také můžete zakoupit nejlevnější vstupenky na osmé vydání Transmission za cenu 1.190 Kč, která se bude postupně zvyšovat, až na 1.490 Kč na místě. Vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket, na terminálech Sazka, všech pobočkách České pošty a prodejních místech Ticketportal.

Více informací naleznete na www.transmission.cz a www.unitedmusic.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 5. 7. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Transmission přichází s rozšířenou nabídkou pro VIP hosty!. Vychytané.cz. [Online] 5. 7. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4727. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transmission-prichazi-s-rozsirenou-nabidkou-pro-VIP-hosty!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:15