Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu

A atrakcí je tolik, že bychom klidně mohli festival přejmenovat na Sport Adrenalin Festival.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Návštěvníci letiště u Panenského Týnce poměří síly v plážovém fotbalu a volejbalu v MasterCard zóně. Svůj sportovní program chystá také společnost Alpine Pro ve své EXTREME ZÓNĚ. Adrenalin vyplaví “úlet” na obří 15metrové Air Drive Bungee trampolíně, děti si vyzkouší klokaní skoky na dětských trampolínách nebo v obřím nafukovacím hradě ve tvaru auta. Cyklo trenažér, ski trenažér a veslařský trenažér, to je trojice nástrojů, které z hudebních fanoušků “vyrobí” téměř profesionální sportovce. Dost neobvyklou zábavu si užijí i nadšenci do architektury, kteří si mohou vyuzkoušet stavbu obřího sloupu z pivních bedýnek s jištěním na laně. “Drsňáci” prokáží svou nebojácnost při bungee runningu od terénního auta.

Kreativní povahy určitě zamíří ke Grafitti Wall, kde se sprejem v ruce vytvoří nejroztodivnější tvary a křivky, nebo na Alpine Pro Creative Workshop, kde si vyrobí tričko ve vlastním designu. Fanoušci videoher určitě neminou Xbox koutek, kde si pomocí pohybových senzorů Kinect mohou vyzkoušet téměř libovolný sport ve virtuálním světě. Kadeřníce a vizážista u Adrenlin Hair Cut vám navíc vyčaruje na hlavě nejšílenější styl za pouhých pár desítek minut. Sportovní závisláci se budou moci vybít i v mobilní posilovně Holmes Place. V Yellow Point zóně budou festivaloví návštěvníci sedlat nejrůznější stroje - od čtyřkolek, přes segway vozítka a kola. Nasednout budou moci i do helikoptéry.

Divadelní program se rozrůstá - Na stojáka doplní veselé duo - Mravenec a slon
Vedle fenomenálních herců ze stand up show Na stojáka se do Panenského Týnce chystají i další divadelníci. Rodiny s dětmi budou mít i letos o zábavu na letišti u Panenského Týnce postaráno. Pohádku o třech kamarádech - veverce, slonovi a mravenci, uvedou herci z Divadelní společnosti Kulich. “Mravenec, slon a veverka spolu bydlí. No, tedy bydlí... Oni se snaží, ale občas se jim moc nedaří. Slonovi je totiž všechno malé, mravenci zase velké a chudák veverka, aby je pořád usmiřovala,” popisuje divadelní spolek ve zkratce děj představení. Co si ale mravenec se slonem počnou, když se jejich velká kamarádka veverka ztratí? “Těm dvěma prostě nezbyde než veverku najít a zahránit,” dodávají herci. Mravenec, slon a veverka přiskotačí do MF DNES stage v závěrečném dnu festivalu, tedy v sobotu 13. 8.

Naplňte auťáky, ušetříte zlaťáky...
Open Air Festival nabádá všechny návštěvníky, aby se snažili buďto zaplnit své auto, nebo se připojili k někomu, kdo ještě nemá kompletní posádku. S kamarády se nejen podělíte o náklady na beznín a parkovné na festivalu, ale především pomůžete alespoň o vous zredukovat emise skleníkových plynů při cestě na festival nebo z festivalu. Ve spolupráci se serverem www.jizdomat.cz bude možné v záložce Open Air Festival (http://www.jizdomat.cz/open-air-festival) přidat nabídku nebo poptávku na spolujízdu. Na serveru je průměrná denní nabídka jízd kolem tří stovek, navíc Jízdomat hlásí 99% spokojenost s řidiči, kteří spolujízdu nabízí. Ročně projekt ušetří kolem 40 tun CO2.

Nová sleva na vstupenky
Majitelé karet MasterCard nebo Maestro se mohou těšit na úsporu při nákupu vstupenky na Open Air Festival. 15 % ušetří všichni, kteří mají tuto kartu a budou kupovat normální nebo VIP vstupenku na některé z poboček sítě TicketPro, nebo přímo na místě v den konání festivalu. Vůbec nejvýhodněji ale vstupenku pořídí členové O2 Extra Klubu, kteří mohou využít výhody 1 + 1 vstupenka zdarma, díky níž je vyjde jeden lístek na třídenní festival v přepočtu na pouhých 545 korun. Slev na Open Air Festival je tedy vícero a vzájemně je nelze sčítat. “Tu svou si můžete vybrat na webu www.openairfestival.cz v sekci vstupenky, kde je vše podrobně vysvětleno,” vysvětluje manažerka festivalu Marie Marková.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 4. 7. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Open Air Festival odhalil obří sportovní a adrenalinovou zónu. Vychytané.cz. [Online] 4. 7. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4721. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-odhalil-obri-sportovni-a-adrenalinovou-zonu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:26