Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Východ slunce budou na Rock for People vítat na party přední DJs

Budou jim patřit noční/ranní hodiny (od zhruba 22.00 do 03.30 hodin), kdy spolu se svými fanoušky obsadí taneční scény umístěné ve dvou hangárech.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
sobota 2. července 2011 18:00
(konec +- neděle 3. července 2011 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Po skončení živého programu budou na obou dýdžejských scénách každý večer následovat tematické sety, včetně populární a často poptávané Oldies Party s muzikou sahající od 40. do 90. let. Styly obsáhnou elektro, drum´n´bass, dubstep, jungle a další. Za gramofony se tu vystřídá tuzemská dýdžejská reprezentace vybraná Pavlem Kučerou. Vpravdě klidnou zábavu pak nabídne Converse Silent Disco pro zhruba 100 osob, které si budou taneční hudbu užívat ze sluchátek – ven nepronikne ani decibel.

„Uvědomili jsme si, že mnozí lidé na náš festival jezdí za 24hodinovou zábavou. V případě tohoto doprovodného programu nepůjde o hlasitost, ale spíše žánrovou pestrost,“ vysvětluje dramaturg festivalu Petr Fořt. Na „dojížděcích“ party si tak na své přijdou jak příznivci klasické taneční hudby, tak punku a ska. Originálně pojaté noci s moderovanými vstupy čekají na návštěvníky dvou rezidenčních EVROPA 2 NIGHTS, jejichž hvězdou bude DJ Pavel Cejnar. Dýdžejské sety budou probíhat i v chill out zónách (např. v opět kreativně pojaté Urban Wave zone) nebo tzv. Zeleném městečku Greenpeace.

Dýdžejský program se v hangárech bude každý večer věnovat jinému hudebnímu stylu. Nultý den odstartuje v půl jedenácté funky & soul v podání DJ Martina Mikuláše, jemuž patří v pražském Paláci Akropolis pravidelný Funkopolis, následující noc jej za gramofony vystřídají Petr Kučera a Šimon Šafránek z The Fakes a polovina kapely Sunshine se svými indie & elektro tracky. Druhý den (nebo spíše noc) bude patřit stylům drum'n'bass & dubstep v podání Brooklyna alias Juanity Juareze či londýnského rodáka Toma Rusta. Ska, punk a reggae pak třetí den zastoupí pánové z Rude Audio a Prague City Lovers.

Letošní Rock for People, na kterém vystoupí na 140 kapel, 20 DJ´s a dvě desítky divadelních souborů a dalších „živých“ projektů, se v hradeckém Festivalparku koná od 2. do 5. července. Vedle zahraničních hvězd v čele s My Chemical Romance, Paramore, Bullet For My Valentine, Pendulum, Sum 41, White Lies, The Wombats, německých Digitalism nebo The Streets byly potvrzeny i české kapely jako Tata Bojs, Kryštof (s derniérou aktuálního Kinoturné), Tři sestry, Vypsaná fiXa, Nightwork, Buty nebo Chinaski.

Nejlevnější červnové vstupenky za 1 590 Kč jsou pouze na www.ticketsforpeople.cz - do 1. července bude cena stejná. V prodeji jsou již rovněž jednodenní lístky. Vstupenky jsou k dostání i v dalších předprodejních sítích.

TALENT & JAM STAGE

2. 7. VEČÍREK PRO NEDOČKAVÉ
FUNKY & SOUL
22.30 – 03. 30
DJ Martin Mikuláš + Mr. Ultrafino
DJský tým stojících za klubovou nocí Funkopolis, již hostí pražský Palác Akropolis. Jejich sety v rytmu funky, soulu, diska a latina roztančí i mrtvolu a jsou ideálním soundtrackem pro festivalový warm-up.
www.sms.cz/kapela/dj_martin_mikulas

3.7. DEN 1
INDIE & ELECTRO
22.00– 01. 00
The Fakes
Úderka pražských DJs (Šimon Šafránek a Pavel Kučera), pořádajících v klubu Chapeau Rogue pravidelné electro klubovky Clash! Jejich hosty byli například francouzští Mustard Pimp, sicilští Blatta & Inesha či jihoafričtí Haezer.
www.myspace.com/fakesclash

01.00 – 03.30
Kay & Tuzex
Polovina domácích Sunshine, se vedle klubových pódií s putovní nocí Bounce! Bounce! zabydlela i za mixážními pulty. Jejich sety se řídí třemi hlavními pravidly: tvrdě, současně a nahlas!
www.myspace.com/bouncebounce

4.7. DEN 2
DRUM´N´BASS & DUBSTEP
22.30 – 01.00
Brooklyn
Brooklyn je aktuální převtělení pražského dnb dýdžeje a producenta Lukáše Turzy, který dříve pod jménem Juanita Juarez vydal ceněné album Spa Boy. Svými beaty si získal renomé i v zahraničí a pochvalně o něm referoval i britský Mixmag.
www.myspace.com/brooklynsound

01.00 – 03.30
Trusty + C.Monts (UK)
Tom Rust, rodák z Londýna naturalizovaný v Praze, je členem hiphopových Inside Kru a spoluorganizátor pražské dubstepové noci Ty vole!? Mikrofonu se během jeho těžkotonážního setu chopí britský MC C.Monts.
www.myspace.com/djtrusty

5.7. DEN 3
SKA & PUNK & REGGAE
22.30 – 01.00
Rude Audio
Jeden z nejstarších pražských ska soundsystémů je složený ze členů The Chancers a hraje už od roku 2001. Od reggae, přes 2tone až po soul, mod revival nebo punk i hity z diskotéky tvojí mámy.
www.chancers.cz/?page_id=64

1.00 – 03.30
Prague City Lovers
Dvojice DJs v pravdě k pomilování. Jména Peterka a Tchitchiman jsou úzce spojená s mejdany na strahovské sedmičce. Slibují vše od Iggyho & The Stooges až po Miloše Skalku.
http://www.myspace.com/praguecitylovers


INTERNATIONAL SHOWCASE STAGE
2. 7. VEČÍREK PRO NEDOČKAVÉ
23.00 – 03.30
OLDIE´S NIGHT PARTY

3.7. DEN 1
21.30 – 03.30
OLDIE´S NIGHT PARTY

4.7. DEN 2
22.30 – 03.30
EVROPA 2 NIGHT PARTY – PAVEL CEJNAR

5.7. DEN 3
22.30 – 03.30
EVROPA 2 NIGHT PARTY – PAVEL CEJNAR
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 23. 6. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Východ slunce budou na Rock for People vítat na party přední DJs. Vychytané.cz. [Online] 23. 6. 2011. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4707. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychod-slunce-budou-na-Rock-for-People-vitat-na-party-predni-DJs
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:33