Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

30 seconds to mars přivezou na Prague city festival velkou show

Mimořádnou audio-vizuální podívanou, bohatou na světla i projekce, slibuje vystoupení americké skupiny 30 Seconds To Mars, která už tento čtvrtek.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague City Festival
čtvrtek 23. června 2011 15:00
(konec +- pátek 24. června 2011 03:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
„Kapelu do naší metropole doprovodí bezmála čtyřicetičlenný technický a produkční personál“ prozradil pořadatel festivalu Borek Jiřík, který vzápětí také dodal, že neménně rozsáhlý doprovod budou mít i další účinkující. „Celkově jen s kapelami dorazí do Prahy na 250 lidí“.

Během jediného dne se na dvou pódiích vystřídá sedmnáct skupin a DJů, povětšinou ze zahraničí. Vedle výše zmíněných 30 Seconds To Mars se návštěvníci mohou těšit na švédské rockery The Hives, cikánský punk v podání Gogol Bordello, americkou hip hopovou legendu House Of Pain v čele s Everlastem, britské electro-popové Hadouken, nejlepší britskou koncertní kapelu současnosti Skindred nebo Flogging Molly, Superhiks a Middle Class Rut. O zábavu do brzkých ranních hodin následujícího dne se postará hvězdná djská čtveřice Olav Basoski, Tommyboy z Crazibizy, NDKj a Chris Sadler.

Většina účinkujících pojala své vystoupení na Prague City Festivalu jako výlet a svůj pobyt v našem hlavním městě si prodloužila. House Of Pain se tu dokonce rozhodli oslavit své 20.narozeniny a na druhý den, tj. 24.6. uspořádali večírek v MeetFactory. Pánové Everlast a spol. zde odehrají speciální 75minutový program a poté se ještě ujmou DJského pultu, odkud budou návštěvníky bavit až do rána.

Českou scénu, která bude ve výrazné menšině, budou reprezentovat populární Support Lesbiens, kteří zde v koncertní premiéře představí dvě skladby z připravovaného alba, ska soubor Tleskač, který letos slaví 10.výročí a poprvé v Praze zahraje z nového alba a vítěz českého YouTube Festu – skupina Flattus.

Na přípravách festivalu a jeho produkci se podílí zhruba pětset lidí z Čech i zahraničí. Festival, na kterém pořadatelé očekávají 12 000 návštěvníků, bude ozvučen nejlepším dostupným zvukovým aparátem, vybaven 40 metrovým pódiem a o hlavní stage se bude starat dvorní produkční skupiny Rammstein.
Od minulého týdne je nově k dipozici vstupenka do VIP zóny, situované na streše Křižíkova pavilónu B, s nejlepším výhledem na hlavní pódium a festivalový areál a s nápoji za zvýhodněné ceny. V ceně (2390 Kč) je rovněž přístup do sekce stání u pódia, dárek v podobě vstupenky na afterparty PCF 6.7. v SaSaZu, kde zahrají Underworld, Cartonnage a DJ John Culter + lístek na nadcházející koncert buď Offspring nebo Ray Manzarek & Robby Krieger Of The Doors (dle vlastního výběru) a triko Prague City Festivalu v upomínku na letošní ročník.

V pondělí 27. června ve 12 hodin zahájí pořadatelé předprodej vstupenek na příští ročník, který se uskuteční 29.6.2012 a na němž mj. vystoupí i americká skupina Blink-182, která přeložila celé své letošní evropské turné na příští rok.
V první vlně budou vstupenky k dispozici v přednostním nákupu s 20% slevou. Více informací na www.cityfestival.cz a www.ticketportal.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 22. 6. 2011 13:00
Plaček, Lukáš. 2011. 30 seconds to mars přivezou na Prague city festival velkou show. Vychytané.cz. [Online] 22. 6. 2011. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4705. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/30-seconds-to-mars-privezou-na-Prague-city-festival-velkou-show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 02:25