Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na zlínském náměstí zkoušel plavat kraul v kašně podnapilý muž

O pořádný rozruch se v pátek, krátce po osmé hodině ranní, postaral 45letý muž z Francovy Lhoty. Ten se v podnapilém stavu rozhodl vyzkoušet, kolikže koleček v kašně na náměstí ve Zlíně uplave a to přímo kraulem.
Přidat na Facebook
Z této vylezl až po několika výzvách strážníků Městské policie Zlín a krátce nato se pokusil jednoho ze strážníků fyzicky napadnout. V tomto mu bylo zabráněno přiložením služebních pout. Kromě hrubých verbálních urážek si pak strážníci vyslechli i několik historek z divadelních prken. Těžko říct, zda se jednalo o nějakého opozdilého návštěvníka filmového festivalu, jelikož měl na prsou nalepené označení „Česká televize“, nicméně vzhledem ke skutečnosti, že nebyl schopen kontrolovat své jednání, byl po zkonstatování přivolaným lékařem, že není ohrožen na zdraví a životě, převezen k vystřízlivění do PAZS Kroměříž.

Koupání jej tak vyjde pěkně draho, jelikož kromě úhrady za VIP pobyt jej čeká pokuta za narušování veřejného pořídku až do výše 5.000 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 14. 6. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Na zlínském náměstí zkoušel plavat kraul v kašně podnapilý muž. Vychytané.cz. [Online] 14. 6. 2011. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4677. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-zlinskem-namesti-zkousel-plavat-kraul-v-kasne-podnapily-muz
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: pátek 2. června 2023 23:59