Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nezávislí Atmosphere se představí v Lucerně.

Na těch Atmosphere něco je. Ale co? Jsou nezávislí. Z nezávislých působí na scéně nejdéle (přes 20 let). Jezdí největší turné.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Family Sign Boombox: ATMOSPHERE + live band /USA/
úterý 21. června 2011 21:00
(konec +- středa 22. června 2011 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Prodávají nejvíce desek. Vydávají řadová alba, řady tematických EP, desky jen na turné... Mají další skvělé projekty jako The Felt s Mursem. Mají vlastní label Rhyme Sayers, bla, bla, bla. Nuda? Příliš abstraktní, než abyste si pod tím něco představili? OK, Evidence z Dilated Peoples vydává v létě roky očekávanou druhou sólo desku. Jede turné. Předskakuje Atmosphere. Nepřijede na Hip Hop Kemp, protože ten víkend předskakuje Atmosphere. Tenle víkend zrovna v Red Rocks Amphitheatre. Kapacita? 9.500 lidí. Datum? 20.Srpna. Statut? Vyprodáno! Kolik nezávislých hiphopových kapel dokáže čtvrt roku dopředu vyprodat skoro 10.000 lístků? Nikdo? Něco na těch Atmosphere asi opravdu bude, ne?

Jenže co? Co je na Atmosphere tak pravdivého a uvěřitelného? Ty jejich obyčejné příběhy o naprosto obyčejných lidech, odvaha odkrýt se a nakonec i jejich jemně buranský minneapoliský původ daleko od east nebo west coast. Je jedno, jestli jste přepracovaným korporátním manažerem nebo uklízečkou na základní škole, ve Slugových příbězích se dřív nebo později najdete. Slug na sebe za tu spoustu let na svých deskách vyklopil snad už úplně všechno. Letošní novinka The Family Sign je pro skalní možná trochu překvapením, je víc bluesově kytarová než elektronická, což už trochu naznačovala i předchozí deska, na kterou si dokonce přizvali Toma Waitse. O to zajímavjší bude jejich pražské vystoupení s live bandem.

Přijď se na vlastní oči a uši přesvědčit, o čem je fenomén Atmosphere, ta šance je v úterý 21.6. v Lucerna Music Baru na akci Family Sign BOOMBOX.

Atmosphere - Trying To Find A BalanceAtmosphere - GuaranteesAtmosphere - Say Hey There


Fred
(Fred Durst)
pondělí 13. 6. 2011 09:55
Durst, Fred. 2011. Nezávislí Atmosphere se představí v Lucerně.. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2011. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4671. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nezavisli-Atmosphere-se-predstavi-v-Lucerne.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:38