Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Oliver Lowe míří se svým vyprodaným albem do Prahy!

Oliver Lowe patří současnosti do toho nejlepšího, co česká scéna nabízí. Před pár týdny vyprodal svoje kritikou opěvované debutové album Peníze nebo život a 10. června vystoupí poprvé oficiálně se svou show a doprovodem živých nástrojů na mejdanu Hip Hop Circus v pražském klubu Chapeau Rouge. Tenhle milovník žen si vybral dobrý čas i místo, protože kromě něho na párty vystoupí ve dvou patrech samé ženy a slečny nejen za gramofony, ale také u mikrofonu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Circus
pátek 10. června 2011 21:00
(konec +- sobota 11. června 2011 04:00)
Chapeau Rouge
Praha - Staré město (CZ)
Dam a slečen je v našem hip hopovém rybníčku pomálu a 10.6. se v Chapeau Rouge představí MC Nefftys (Los Chillakillerz-Mexiko), Flowe &BeatSolčy , Diapsyché (finalistka Slam Poetry BioMasha, Tatika z S.C.U.R a Matta Hari), nadějný talent MC Sharass(nejúspěšnější freestyle battlerka u nás), MC Pettule. Za gramofony se ve dvou patrech předvedou: rezidentka klubu Djane Lu Michell, vyškovská královna technického Djingu DJane Supet a s jinými styly si v horním patře klubu pohrají DJane RBKH a DJane Shifty. V rámci akce se můžete těšit i na doprovodný program, kdy v rámci MMA shop Muay Thai a K1 exhibice uvidíte, že i holky to umějí v ringu pěkně rozjet a Ultima8shop.cz pro návštěvníky připravil módní přehlídku toho nejlepšího, co nabízí.

Předprodej vstupenek je v plném proudu, vstupenky na na Hip Hop Circus s Oliverem Lowem si můžete již nyní až do 29.5.zakoupit přímo v klubu Chapeau Rouge za krásných 80 Kč. V následujících týdnech bude předprodej pokračovat za 99kč a všechny vstupenky, zakoupené v předprodeji budou zařazeny do slosování, ve kterém jeden šťastlivec získá poukázku na nákup zboží v Ultim8shopu.cz Kapacita klubu je rovněž omezena, takže pokud si chcete užít kombinace kvalitního a inteligentního hip hopu v kombinaci s ženským elementem, příliš dlouho neváhejte. Jako malý předvoj můžete zatím zkouknout video Olivera Lowa a jeho osobní pozvánku na akci. Zkrátka tuhle akci byste neměli prošvihnout, Oliver Lowe &friends a plný klub krásných a talentovaných žen, takže 10. června v Chapeau Rouge!

Link na video:
http://www.youtube.com/watch?v=OKrhqllJptE&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=LWwXy1WQ0qQ

links na účinkující:
http://oliverlowe.bandcamp.com/
http://www.youtube.com/watch?v=Yv8PrT-z2F4 (MC Nefftys)
http://bandzone.cz/mctaktika
http://bandzone.cz/pettulle
http://www.djlumichell.com/
http://www.myspace.com/supet
http://bandzone.cz/akline

zdroj: TZ
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 2. 6. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. Oliver Lowe míří se svým vyprodaným albem do Prahy!. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2011. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4644. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Oliver-Lowe-miri-se-svym-vyprodanym-albem-do-Prahy!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 22:34