Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Tvrdili, že sud piva zakoupili, strážníci zjistili, že ho ukradli

V úterních nočních hodinách si hlídka Městské policie Zlín povšimla na náměstí Práce čtyř mladíků, kteří nesli 50l sud piva typu Keg. Vzhledem k tomu, že bylo po jedné hodině v noci, vyzvali strážníci dotyčné k podání vysvětlení. K tomuto tři 16letí mladíci, z Blatnice, Kyjova a Nového Jičína a 21letý mladík ze Zlína uvedli, že pivo zakoupili a nesou jej plnoletým kamarádům na Kudlov, kde je plánovaná akce.
Přidat na Facebook
Tuto informaci si strážníci ověřili jako pravdivou a po poučení místo opustili. Jenže, v průběhu provádění kontrolní činnosti téhož dne kolem 21té hodiny strážníci zjistili, že se na náměstí nachází stánek, ve kterém se prodává přesně tento druh piva a navíc, toto pivo se běžně neprodává a bylo objednáno pouze na tuto akci, spojenou s MFFDM Zlín. Z tohoto důvodu se strážníci vydali do místa bydliště mladíka ze Zlína, který se strážníkům zprvu snažil namluvit, že pivo zakoupil ve zlínském velkoobchodě s alkoholem. Dotazem do tohoto velkoobchodu ovšem strážníci zjistili, že ten tuto značku piva vůbec nevede. Teprve potom dotyčný mladík přiznal, že sud piva odcizili od stánku na náměstí jeho tři společníci a on jim ho jen pomáhal odnést i když věděl, že je odcizený. Hlídka proto kontaktovala v místě přechodného bydliště zbývající mladíky, kteří se ke krádeži doznali. Rovněž hlídce vydali předmětný sud, který byl v neporušeném stavu, jelikož jej jaksi neměli jak otevřít a pivo si načepovat.

Protiprávní jednání všech čtyř bude předáno do správního řízení a sud byl navrácen majiteli, který potvrdil, že se jedná o jeho majetek.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 2. 6. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Tvrdili, že sud piva zakoupili, strážníci zjistili, že ho ukradli. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2011. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4643. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tvrdili,-ze-sud-piva-zakoupili,-straznici-zjistili,-ze-ho-ukradli
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:01