Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transmission Digital Madness představuje kompletní letošní line-up

Osmé pokračování fenomenální party TRANSMISSION, která v sobotu 19. listopadu přivítá v pražské O2 areně tisíce fanoušků elektronické hudby, představí sedm DJských hvězd, z kterých se pět nachází v TOP 10 ankety časopisu DJ Mag o nejpopulárnější DJ´s planety.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Ke jménům jako jsou Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz a Gareth Emery, tak přibude také John O´Callaghan, který je jedním z elitních trance DJů, jehož popularita každým rokem rovněž strmě stoupá. Jeho sety jsou plné energie s vysoce rafinovanou a přesnou technickou mixování. V současné době sklízí úspěchy s albem „Unfold“, které vyšlo letošní rok v dubnu. http://www.johnocallaghan.net .Domácí umělce bude reprezentovat momentálně jeden z nejúspěšnějších domácích DJů a producentů Michal Poliak, který v současné době vydává jednu úspěšnou skladu za druhou, a vystupuje na nejprestižnějších domácích i zahraničních tanečních eventech. Jednu z posledních skladeb My Republic aktuálně zremixoval Marco V. Michal je jedním z rezidentů show Dance Exxtravaganza na Evropě 2, má vlastní rezidentní klubovou noc, a kromě intenzivních příprav na startu vlastního labelu Republic Recordings, jej čekají vystoupení mimo jiné na festivalech v Holandsku, dále v klubu Amnesia na Ibizie, v Maďarsku, Rusku, Lotyšsku, a dalších zemích. Více informací najdete na nově spuštěných webových stránkách www.michalpoliak.comPředprodej vstupenek na osmou edici Transmission nabízí posledních několik kusů za nejlevnější cenu 890 Kč, která se postupně zvýší až na konečných 1490 Kč na místě. Pro ty nejnáročnější budou v prodeji exkluzivní VIP vstupenky za 2.500 Kč, které umožňují vstup na luxusní VIP terasu, vybudovanou na ploše O2 areny. VIP terasa s omezenou kapacitou nabídne bar s širokým sortimentem těch vybraných nápojů, VIP toalety, ale hlavně nejlepší výhled na neskutečnou Transmission show.

Předprodej vstupenek probíhá v síti www.sazkaticket.cz, na terminálech Sazka, všech pobočkách České pošty, prodejních místech Ticketportal či pokladnách O2 areny.

Více informací brzy na www.transmission.cz

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 2. 6. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Transmission Digital Madness představuje kompletní letošní line-up. Vychytané.cz. [Online] 2. 6. 2011. [Citace: 26. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4633. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transmission-Digital-Madness-predstavuje-kompletni-letosni-line-up
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.222.218.145
Serverový čas: pondělí 26. února 2024 22:44