Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DECADANCE představuje headlinera edice Cabaret – ARNO COST

Již příští pátek se uskuteční v klubu SaSaZu další pokračování akce DECADANCE, jejímž headlinerem je tentokrát hvězda z Francie Arno Cost. Přinášíme vám jeho profil.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE Cabaret
pátek 10. června 2011 21:00
(konec +- sobota 11. června 2011 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o 4 vstupenky na party Decadance v pražském Sasazu, tentokrát s podtitulem CABARET. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Od svého velkého zjevení v roce 2006 si francouzský DJ a producent Arno Cost rychle vytvořil renomé jednoho z nejslibnějších mladých talentů taneční scény. Díky muzikálnímu cítění pro elektronickou hudbu, disko a house si Arnova produkce a remixy vysloužily pochvalu nejvýznamnějších postav taneční hudby, mimo jiné Peta Tonga, Toma Novyho a Sebastiana Ingrossa.

Arnův talent má kořeny v iniciativě jeho rodičů, kteří ho vedli k hudbě už od dětství. V mládí poslouchal pop music, italo disco a později inovátorský tzv. „French Touch“ v podání například Daft Punk. Od poslechu pak už byl jen krůček k vlastní tvorbě, které se začal věnovat roku 1999.

Fast forward: rok 2006, uzrává první velký plod Arnova snažení, když spolu se dvěma blízkými kamarády, Normanem Dorayem a Pierrem de la Touche, podepisuje smlouvu u Serial Records. Jejich formace The Freshmakers slaví úspěch se singlem „Let U Go“. Hrají ho rádia a hraje ho taky řada význačných DJů, jako například Didier Sinclair, Antoine Clamaran, Hoxton Whores či Muttonheads.

V té době také Arno zremixoval track „Under the Fuse of Love“ skupiny Geyster, kterého se okamžitě ujal Pete Tong a který díky němu vystřelil na druhé místo UK Club Charts, kde se několik týdnů držel na předních příčkách. Zbytek roku 2006 strávil Arno s kolegy z The Freshmakers remixováním tracků mimo jiné pro Da Sushimana, Riloda a Serial Crew. Spolu s tím si u labelů Cr2 a Kontor začal budovat i sólovou kariéru.Arnova popularita dále rostla, když spolu s DJ Ariasem vydal svůj první velký hit, vytříbenou skladbu „Magenta“. Pete Tong a Tom Novy si skladbu doslova zamilovali a remix Dave Spoona se stal v podstatě „tajnou zbraní“ DJů všude na světě. „Magenta“ byla toho roku nejhranější skladbou akce Amsterdam Dance Event.

Další skladbou, kterou Arno vydal pro label Cr2, byla v roce 2007 „Apocalypse“. Směs rozmáchlých tónů a dunivých rytmů house, na které se podílel i Norman Doray, si oblíbili mezi jinými Eric Prydz, Steve Angelo a Sebastien Leger, který tuto skladbu také oblékl do slušivého remixového kabátu. Pokud jde o sílu Arnova partnerství s Dorayem a de la Touchem, není pochyb o tom, že odpověď na Swedish House Mafii se zrodila právě v Paříži. V roce 2007 pak ještě Arno na objednávku zremixoval tracky Laidback Luka, Davida Guetty a také skladbu „Kalle“ od Zoo Brazil.

S rokem 2008 přichází Arnovy smash hity „Souvenir“ a „Golden Walls“ a spolupráce se Švédem Johnem Dahlbackem. Jejich společná tvorba si vysloužila pochvalu mimo jiné Axwella a Steva Angella. Arnova mezinárodní hvězda stále stoupá vzhůru: hraje na Sydney Freedom Dance Festivalu a slavná rozhlasová stanice RADIO FG si u něj objednává mix kompilace CLUB FG, kterou před ním několik let produkoval David Guetta.

V současnosti se Arno připravuje spustit svůj vlastní label ACtive. Arno – sólově i ve Freshmakers – je stále v kurzu a jeho talent nepřestává rozechvívat, překvapovat a uspokojovat DJe, producenty a milovníky house music po celém světě.


Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce – prvních 300 kusů vstupenek za 390 Kč + poplatky, dále 450 Kč + poplatky, na místě 590 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990 Kč + poplatky, 1190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200 Kč + poplatky, 2500 Kč na místě (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party – STUDIO 54, Praha 1, Hybernská 38
Hondzix
(Jan Přikryl)
středa 1. 6. 2011 08:00
Přikryl, Jan . 2011. DECADANCE představuje headlinera edice Cabaret – ARNO COST. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2011. [Citace: 26. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4632. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DECADANCE-predstavuje-headlinera-edice-Cabaret-–-ARNO-COST
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.222.218.145
Serverový čas: pondělí 26. února 2024 23:10