Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podpořte zlínského rodáka MiRCiho v celorepublikové soutěži!

Zlínský DJ MiRCi usiluje o to zahrát si na jednom z největších letních českých festivalů u nás - MÁCHÁČ 2011.
Přidat na Facebook
Festival Mácháč vypsal facebookovou soutěž o nejlepší set zapadající tematicky do konceptu festivalu. MiRCi je jedním z potenciálních kandidátů, ale k tomu potřebuje Vaši pomoc. Ti, kteří ho mají rádi nebo kterým se líbí jeho muzika, na ty je směřována tato "S.O.S." zpráva. :)

MiRCi je stále učícím, rozvíjejícím a zdokonalujícím se DJem, který působí převážně na moravských diskotékách, protože klubová scéna zde pomalu, ale jistě zkomírá, ikdyž se vždy snaží najít určitý kompromis mezi ním samým a publikem, pro které právě hraje, aby to bavilo opravdu všechny.

MiRCi zveřejňuje na svém facebooku každý měsíc 2hodinovou, mixovanou kompilaci pro něj těch nej tracků vydaných v daném měsíci ve stylu house, trance, techno s názvem Finest Selection a nyní namíchal speciální hodinový mix pro festival MÁCHÁČ 2011.

Takže jak bylo již zmíněno; Ti, kteří mají MiRCiho rádi, kterým se líbí jeho muzika a ti, kdo ho chtějí podpořit v tom, co dělá a co má rád, nebo mu tímto způsobem poděkovat za X super akcí, které pro Vás za dobu svého DJování připravil, nyní máte možnost. Stačí pouze pár vteřin Vašeho drahocenného času k tomu, abyste hlasovali v této anketě právě pro DJe MiRCiho.

Jak? Stačí kliknout na odkaz níže a zvolit volbu "hlasovat". Toť vše. Předem velké poděkování za podporu všem, co už hlasovali nebo hodlají hlasovat.

Link:
http://apps.facebook.com/livesixtyone/djs/262/
Zdroj: Vychytane.cz
Mirci
(Miroslav Slovák)
pondělí 30. 5. 2011 10:30
Slovák, Miroslav. 2011. Podpořte zlínského rodáka MiRCiho v celorepublikové soutěži!. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2011. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4627. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podporte-zlinskeho-rodaka-MiRCiho-v-celorepublikove-soutezi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.15.251
Serverový čas: středa 21. února 2024 16:07