Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cítíme s vámi! :)

.. když už jsme měli toho pana Valentýna tak by to chtělo nějakou love story.. něco tragickýho, něco ve stylu Romea a Julie, nebo třeba nešťastný lásky kapesníčky smáčející.. Takže pozor! Teď jdeme cítit s těmi, kteří tyhle svátky americký špatně nesou! :)
Přidat na Facebook
Pro spoustu lidí je svatý Valentýn romantický svátek, kdy se mají všichni rádi, dávají si dárky a jsou šťastnější než v „obyčejný dny“! ..nesnáším obyčejný dny.. zní to strašně stereotypně a depresivně.. a to my nechceme, potřebujeme být free a dělat šílenosti a mít samý výjimečný a zajímavý dny!..něco ve stylu mladí a neklidní :)

Každý z nás už minimálně jednou zažil svoji malou love story o jednom herci a mnoha dějstvích.. situaci, kdy se ponižujete a děláte ze sebe strašnýho blbce jen proto, že ona má tak úžasný úsměv! (zadek, dekolt.. někteří by možná nechápali :) ) Nebo že on má tak krásný oči! (zadek, vypracovaný bříško.. některé by možná nechápali :)) A nejhorší a hlavně nejhloupější je, že v těchto situacích platí dávná pravda, že člověk chce to, co nemůže mít! Což je tak půlka tý naší véliký touhy! :)

Ale to hloupý je na tom zároveň to zábavný!!! :)

Klasická situace.. moc dobře víte, kdy a kde se bude váš objekt vyskytovat a náhodou se tam jako objevíte, zrovna u tohohle baru každý den, zrovna v tomhle podniku každý týden, zrovna na tomhle sídlišti, zrovna u tohohle vchodu, výtahu, schodů, u dveří, ležíc na zvonku, v předsíni, v posteli!.. no ale to už přestává být sranda! :) Spousta pánů (no jakože většina, nic proti vám.. vždyť víte :) ) toho pěkně využívá, zhrzený zoufalý slečny jsou nejlepší kořist a ještě jim tím vlastně prokážete službu! :) a to je good! :)

Další klasika.. váš objekt má oblíbený sport.. hrozně vás začne zajímat fotbal, basket nebo hokej i když vůbec netušíte, kterej ten blbeček co to tenkrát zachránil v Naganu :) Nebo se pánové můžou začít zajímat třeba o aerobik, najedou na webovky Olinky Šípkové a hned mají téma k hovoru se svojí kráskou (ale je to asi trochu divný.. blbá rada :))

A zásadní věc!.. Zbraně! A nejvyššího kalibru! :) všichni jsou ve finále jen zvířátka :)

Každopádně to většinou dopadne pěkně blbě, jste za idiota a zase sami.. pak zas přijde někdo, kdo ze sebe před vámi a kvůli vám dělá idiota.. takovej koloběh vztahů..
Teréz
(Tereza Kabrdová)
pondělí 19. 2. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. Cítíme s vámi! :). Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=461. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Citime-s-vami!-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:00