Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Festival Mighty Sounds přiveze Anti-Flag, The Skatalites a Pennywise

Festival Mighty Sounds tahá esa z rukávu a nabízí unikátní příležitost vidět a slyšet průkopníky žánrů, kterým se už tradičně věnuje.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mighty Sounds
pátek 15. července 2011 18:00
(konec +- úterý 19. července 2011 18:00)
Letiště Čápův dvůr
Tábor (CZ)
Největší festival svého druhu ve střední Evropě přizval americké punkové ostré hochy Anti-Flag, jamajské ska matadory The Skatalites i s velmi oblíbenou Doreen Shaffer a punk rockové Pennywise z Kalifornie.

Festival, jehož sedmý ročník se uskuteční 15. – 17. července 2011 na letišti Čápův Dvůr v Táboře už odtajnil většinu ze svých 90 kapel, které se představí na 3 z celkových 7 festivalových scén. Jedna scéna (stan) bude vyhrazena pro divadelní spolky a různé netradiční projekty, 3 scény obsadí djs.

Mighty Sounds nabízí letos opravdu bohatý mix toho, co aktuálně hýbe světem punku, ska, reggae, rockabilly, rock´n´rollu a příbuzných žánrů. Zároveň dává možnost slyšet a vidět opravdové legendy, jak potvrzují poslední přírůstky v line-upu.

Kromě už potvrzených kapel, které jsou k nalezení na stránkách www.mightysounds.cz , bude na festivalu opět k vidění i celá řada performerů či workshopů. Návštěvníci dostanou možnost zahrát si fotbal nebo nohejbal a opět je připravena i celá řada dalších specialit v podobě adrenalinových sportovních exhibic, světelných instalací rozmístněných v areálu, klidových a relaxačních zón či dětského koutku. Mighty Sounds, jenž je svoji dramaturgií na české festivalové scéně naprosto unikátní, tradičné nabídne na třech svých scénách i širokou paletu djských setů. Pořadatelé chtějí vyjít vstříc všem milovníkům dubu, junglu, dnb, reggae, dancehallu, ale i soulu či čistokrevného tekkna.

Stejně jako loni se budou na festivalu také zapalovat svíčky pro neziskovou organizaci Světlo pro svět a přispívat se tak bude na operace očí v Africe.

Lístky lze do konce června pořídit v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim za 820,- Kč. Od 1. července 2011 se jejich cena zvyšuje na 890,- Kč.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 16. 5. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Festival Mighty Sounds přiveze Anti-Flag, The Skatalites a Pennywise. Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2011. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4589. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Mighty-Sounds-priveze-Anti-Flag,-The-Skatalites-a-Pennywise
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 04:39