Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Hip Hop Kemp zveřejňuje další jména!

Za méně než 100 dní vypukne výroční 10. ročník festivalu s atmosférou. V tomto případě to nejsou jen prázdná slova. HHK tu neuvěřitelnou atmosféru má! Red & Mef a tak dal
Přidat na Facebook
Red & Mef, Sandman, Huss N Hodn, Tafrob, Strapo, Grubson HHK 2009 - 2011

V roce 2009 se toho Hip Hop Kemp rozhodně nebál. V době, kdy na festivaly obecně chodilo méně lidí, přišel Kemp s nejrozmanitějším lineupem své historie. S paletou tak širokou, že byste si museli vymyslet nový styl rapu, abyste si nevybrali a odměnou bylo nějakých 18.000 nadšených hlav.

Nálepky a škatulky neměl Hip Hop Kemp rád nikdy, ale osmý ročník, který měl vedle sebe na plakátu jména jako Lady Sovereign, Adam Tensta, Devin The Dude nebo B.o.B a Method Man, Termanology nebo La Coka Nostra, mohl jako "nostalgickej NY undeground" škatulkovat maximálně jedinec po osminásobné mozkové obrně.

2009 byl zkrátka zase další velkej rok. Rok, kdy se plnily sny, v jejichž splnění už snad ani nikdo nevěřil. Rok, kdy zazněly skladby, na kterých spousta z nás vyrostla a nikdy neviděla naživo - La Coka Nostra a "Jump Around" nebo Camp Lo a "Luchini". Rok, kdy byli rappaz za fešáky v klouboučcích - B.o.B., Adam Tensta nebo Camp Lo. Rok, kdy přijel Devin The Dude aneb ztělesnění zpívané poezie na nekonečná témata: ženský a hulení. Rok, kdy fesťák začíná už ve čtvrtek. A začíná novou tradici čtvrtků alternativních. Lady Sovereign zahazuje zábrany i boty, kope do všeho okolo a piva do sebe. Spíš než jako MC v sukních vypadá jako punkerka pro 21. století, ale baví. Fešák Adam Tensta v kšandách s vizáží Huckleberry Fina drtí svůj skandinávský electro rap a dokola se ptá, jestli snad vypadá jako dealer. Je to rok, kdy gigantická hvězda budoucnosti B.o.B. hraje i se svým bandem ve 4 odpoledne. Rok, kdy vzali HHK útokem LCN. Mega tlustej ILL Bill, šedej vlk Everlast, basketbalovej habán Danny Boy. Totální var na La Coka Nostra od samýho začátku. Když ale do davu řežou dudy z "Jump Around", mám stejnej pocit jako 18.000 dalších - že se snad poseru. Následuje peklo a největší pogo v historii rapu. Rok, kdy z hlavní stage tryská charizma. Method Man na sebe nechává čekat. Málem rozkope backstage když čeká na DJe, který si na produkci stahuje instrumentálky a smaží je na CD. Řve na k smrti vystresovaného stage manažera Nikitu "jdi okamžitě říct těm lidem, že se na ně děsně těším a až můj debilní neschopnej DJ přijde, okamžitě tam vletím". A vletěl. Method Man sedí v tureckém sedu asi metr ve vzduchu. Skáče všechno - Method Man, jeho hypeman Streetlife, kotel i beat, ale Mr. Mef jak největší profík se svým tekutým flow a nekonečným charizma všechno překonává a řeže publikum v půli.

Tak, a protože to vidíme jako vy. Protože jsme nemohli neslyšet to volání. Protože prostě chceme tu nejlepší show na světě mít na oslavě Hip Hop Kempu, bude Red & Mef. Jestli si to umíš představit, tak my snad ani ne, tohle bude show apokalyptickejch rozměrů. Je jasný, že v záři takovýho slunce vycházející hvězdička jménem Homeboy Sandman bledě a nesměle poblikává, stejně jako skvělí Němci Huss N Hodn, domácí freestyle mašiny Tafrob a Strapo s jejich DJs nebo polská rozjetá partička Grubson & 3oda Kru. Ale až utichne hurónský řev oslav dvojky Red & Mef, asi oceníte i tyhle kluky.

Tak to bysme skoro měli. Co to jméno, co ještě nebylo? Bude. Ještě na něj máte 2 tejdny. Sleduj další pátek tohle místo a dozvíš se zase víc, protože na Kemp je spoleh a slovo drží.

Method Man & Redman - How High Part 2Homeboy Sandman- The CarpenterTafrob - Laciné ne
2009 - 2011
METHOD MAN & REDMAN /USA/
HOMEBOY SANDMAN /USA/
HUSS N HODN /D/
TAFROB & DJ MAZTAH /CZ/
STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/
GRUBSON & 3ODA KRU /PL/

2008 - 2011
PHAROAHE MONCH /USA/
MAYER HAWTHORNE & LIVE BAND /USA/
INDY & WICH + LA4 & NIRONIC vs KMBL /CZ, USA/
VEC & ZVERINA (CP KOMBO) /SK/
TEN TYP MES + ALKOPOLIGAMIA.COM CREW /PL/

2007 - 2011
M.O.P. /USA/
RANDOM AXE (SEAN PRICE, GUILTY SIMPSON, BLACK MILK) /USA/
ARSONISTS /USA/
PARIAS (ELDO, WLODI, PEŁSON) /PL/
MOJA REČ /SK/
TYNIKDY LABEL SHOWCASE (IDEA, REST, PAULIE GARAND, RYES, DJ FATTE, DJ AKA) /CZ/
SEDGE WARBLER /SA/

2006 - 2011
HEAVY METAL KINGS - ILL BILL & VINNIE PAZ /USA/
RA THE RUGGED MAN /USA/
K.I.Z /D/
PIO SQUAD /CZ/

2005 - 2011
THE COOL KIDS /USA/
THE ELECTRIC ft DJ VADIM, SABIRA JADE & PUGS ATOMZ /UK, USA/
DJ STATIC & NAT ILL /DK/ PSH /CZ/

2004
WILDCHILD + BABY BOOGALOO /USA/
EKLIPS /FR/
H16 /SK/

2003
LOOPTROOP ROCKERS /SWE/
K-OTIX /USA/

2002
PHI-LIFE CYPHER /UK/
PRAGO UNION + LIVĚ BAND /CZ/
MANŽELÉ /CZ/
Fred
(Fred Durst)
pátek 13. 5. 2011 11:35
Durst, Fred. 2011. Hip Hop Kemp zveřejňuje další jména!. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2011. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4586. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-Kemp-zverejnuje-dalsi-jmena!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 14:14