Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Open Air Festival rozšiřuje line-up

o Švihadlo a Jiřího Schmitzera, DJe odhalí v červnu
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Roste a jen tak se nezastaví. Mluvíme samozřejmě o programu Open Air Festivalu, který ještě zdaleka neřekl své poslední slovo. Nově přichází s kapelami Švihadlo a Jiří Schmitzer Band. Na řadě jsou však i další muzikanti a především odhalení nočního programu, který bude na Open Air Festivalu pulzovat na nejméně osmi pódiích “Už teď se můžete těšit i na zahraniční hvězdy za gramofony a mixážním pultem,” říká manažerka festivalu Marie Marková. “Jména oznámíme v červnu. Žánrově zabrousíme do house music, drum and bassu nebo reggae, a to není všechno,” dodává. A přestože program stále nabírá na síle, cena vstupného na Open Air Festival se prozatím nemění. Do konce května zůstává v předprodeji za 990 Kč (běžné vstupné), respektive 1980 Kč (VIP). Díky akci 1 + 1 vstupenka zdarma, kterou mohou využít členové O2 Extra Klubu, lze jednu vstupenku koupit již za 495 Kč (běžné vstupné), nebo za 990 Kč (VIP).

Legendární Švihadlo míří na festivalové pódium
Novinka na line-upu potěší především fanoušky veselých jamajských rytmů a SKA. Švihadlo chystá na letošní rok také svou novou desku. Open Air Festival tak opět splní, co slibuje fanouškům - vozit jim kapely s “čerstvým materiálem” pro jejich uši. Švihadlo je už českou legendou, vždyť společně hrají již od osmdesátých let. Hitovky jako “Oči otevřený” nebo “Zelený list” jsou známé všem generacím a dokazují, že Švihadlo rozhodně neztrácí svůj (hudební) švih.

Své vystoupení na festivalu potvrdil také Jiří Schmitzer se svou kapelou. Tento herec a písničkář v jedné osobě proslul nejen díky svým filmovým rolím (Marečku, podejte mi pero, Postřižiny, Slavnosti sněženek...). Své muzikantství předvedl již na čtyřech albech. Textové rozpětí a dávku ironie dokázal třeba skladbou “Máte na to?”, která doslova zaplavila internet a stala se pro mladší publikum cestou k Jiřímu Schmitzerovi a jeho bandu.

Open Air Festival nabízí soutěž o lístky na koncert Richarda Müllera
Zavzpomínat si na atmosféru loňského ročníku Open Air Festivalu, nebo si prostě přijít poslechnout jeden z mála koncertů esa slovenské hudební scény Richarda Müllera. Takovou možnost dává svým příznivcům Open Air Festival, který osmi fanouškům “nadělí” vstup zdarma na Spiš Original Party, kde Richard Müller už 20. května vystoupí. Vstup do klubu SaSaZu získají výherci soutěže, která je na webu http://www.openairfestival.cz/#/soutez

Open TV nabídne rozhovor se “Sunz”
Nová deska Karmageddon od táborské kapely Sunshine je na pultech obchodů. “Nám to prostě nedalo, abychom se nezeptali frontmana Kaye Buriánka na pár otázek nejen ohledně nových písniček, ale i ohledně plánu Sunz pro letošní festivalovou sezónu,” říká Jakub Vaniš z festivalové Open TV. Chystá kapela něco speciálního? Jak vznikalo aktuální album? Odpovědi se dovíte na stránkách www.openairfestival.cz nebo na www.facebook.com/openairfestival
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 13. 5. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Open Air Festival rozšiřuje line-up. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2011. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4583. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-rozsiruje-line-up
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 05:07