Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DNES v Metru Zlín Metromix Laser Dancers!!

...se máte na co těšit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
METRO - METROMIX Laser party
pátek 13. května 2011 22:00
(konec +- sobota 14. května 2011 05:00)
Metro
Zlín (CZ)
METROMIX LASER Dancers!

...se máte na co těšit!
Bude na Vás čekat typicky páteční hudební sound komerční taneční muziky + prvky z klubové scény a na tomto dílu doplněný o vystoupení laser tanečníků s laser show!

V tento večírek plný krásných žen, drsných můžů, koktejlů a tance top akce METROMIX vás hudebním koktejlem moderních songů provede známá a zkušená dvojka ověřených residentních Djs Sasha Vee & Pietri. Speciálním hostem bude Makl dj!

Facebook skupina DJ Sasha Vee & Pietri
www.facebook.com/pages/DJ-Sasha-Vee-Pietri/184778961536817

Facebook skupina Majkl Dj
www.facebook.com/majkl.dj

DJ Pietri:
Vztah k taneční muzice, exhibicionismu a touha projevit se veřejně se projevuje v roce 1998, kde na dobu dvou let naplno kotví v brněnském klubu Indigo.
Nabyté zkušenosti, od léta roku 2000, zúročuje v klubu No.6 v Uherském Hradišti, kde se záhy stává rezidentním DJem.
Nabídky na další angažmá na sebe nenechají dlouho čekat a tak se DJ Pietri objevuje na diskotékách a klubech v řadě českých a moravských měst – Třebíči, Šternberku, Krnově, Kroměříži, Zlíně.
Hudební vkus se léty mění, vytřibuje a převládá láska k house music.
Na konci roku 2006 zve do klubu No.6 své první hosty dvojku DJ Tommy Rogers & Peet se záměrem představit domácímu publiku jinou než ryze komerční hudbu. Na základě tohoto počinu se rozbíhá spolupráce ze které vyplývá řada vystoupení v přeních klubech ČR, jakými jsou pražský DUPLEX, brněnská Fléda či ostravský FABRIC.
Na jaře roku 2008 se DJ Pietri objevuje na stejném pódiu také s dalšími jmény z české DJ špičky – DJ Ladida, Chris Sadler, Michael Burian, DJ Orbith, DJ Ronny a dalšími. S radostí přijímá nabídku účastnit se vedle parties Dirty Dancing a také na parties DJ Ronnyho Ibiza Passion a Clublife v pražském DUPLEXu.
I v roce 2009 jsou na pořadu zajímavá setkání na jednom pódiu např. s Royal Gigolos.

V polovině roku 2008 vzniká ve zlínském klubu Metro velmi úspěšný projekt Love In Eivissa ze kterého se následně transformuje nová party I LOVE YOU.
V současné době má projekt I LOVE YOU za sebou mnoho repríz, kde každá sklidila nemalý ohlas.
Řadou let strávených upjatým reagováním na rozličné hudební choutky návštěvníků diskoték, získává DJ Pietri zkušenosti, které zúročuje také v klubech.
Citlivě tak reaguje na potřeby clubberů a jeho sety jsou charakteristické svěží, housovou hudbou s prvky progressive a electro, vkusně doplněny líbivými vokály a známými motivy.
Možná právě proto je dnes DJ Pietri vyhledávaným artiklem mnoha promoterů a majitelů klubů.


SASHA VEE
Díky svému vztahu k taneční hudbě si otevřel Club Metro Zlín, kde je v jeho péči nejenom provozní stránka, ale i produkce a hudební směr clubu.
Je spolu zakladatelem úspešné párty I llove you je zakladatelem party Sexxy.
Aktivně se věnuje taneční hudbě od 15ti let míchání na mixu v PC hrát začal po roce fungování klubu. Nyní má tedy residentní noc ve svém clubu velmi úspěšnou party Metromix, hraje také po boku svého parťáka Pietriho na turné s party ILY.
Zahrál si již na party po boku nejlepších českých Djs a na jejich oficiálních nocí jako Duplex night, Mecca night, Studio 54 night, Angel fantasy.
Má vysoké ambice a chtěl by prorazit do nej klubu v ČR ziskat zkusenosti a poté se třeba i soustředit na zahraniční scénu. Rád by vydal svůj track a začíná se seznamovat s podstatou vlastní produkce.

DJs: Sasha Vee & Pietri, Majkl
Speciální performance Laser Dancers!
Vstupné: ZDARMA!
Vstup od 18ti let!

Marcus
(Marcus Cooper)
pátek 13. 5. 2011 08:00
Cooper, Marcus. 2011. DNES v Metru Zlín Metromix Laser Dancers!!. Vychytané.cz. [Online] 13. 5. 2011. [Citace: 21. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4582. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DNES-v-Metru-Zlin-Metromix-Laser-Dancers!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.76.25
Serverový čas: středa 21. února 2024 03:26