Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Opravdové vychytávky na Valentýnské Free Fly!

Přinášíme další dobré zprávy, kromě klasických dárečků, na které jste si zvykli, je tu opět něco navíc! Panáky zdarma, valentýnské focení, a ještě něco pro vaše vlásky..
Přidat na Facebook
Ve spolupráci s Magic Barem (bar hned vedle Velryby, bývalá Pizzerie 603) a dalšími partnery, jsme po vás připravili valentýnské focení pro zamilované páry. V prostoru Magic Baru bude instalována fotostěna, kde budete mít možnost se svojí drahou i levnou polovičkou spáchat na památku valentýnské focení s opravdu VELKÝM SRDCEM. Jelikož jsme opravdu vychytane.info, tak pro prvních 50 párů máme připravené lákavé dárečky!
  • 100 panáků od Magic Baru

  • 25 kosmetických poukázek pro slečny od salónu JASMÍNA a 25 hairstyle poukázek od Roman FIURÁŠEK – HAIR STYLING. Vše dohromady v celkové ceně 5.000 Kč!
Všem partnerům valentýnského focení děkuje a těšíme se na opravdu zamilovaný Fotoreport! Kosmetický salón JASMÍNA a Roman FIURÁŠEK – HAIR STYLING najdete ve 42. budově v bývalém areálu SVITu ve Zlíně.Nejnovější zprávou pro všechny vyznavače Free Fly je potvrzení realizace oficiální After Party. Ta nebude nikde daleko, v podstatě se vůbec nemusíte vzdalovat z Velryba klubu, protože After Party proběhne hned vedle klubu v Magic Baru! K dispozici budou akční drinky a samozřejmě skvělá taneční muzika!

majkl
(Michal Gaja)
pátek 16. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Opravdové vychytávky na Valentýnské Free Fly!. Vychytané.cz. [Online] 16. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=458. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Opravdove-vychytavky-na-Valentynske-Free-Fly!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 14:13