Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ARTENTO DIVINI na festivale Pleasure Island!

Trance stage hlásí další jméno ....
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pleasure Island
sobota 27. srpna 2011 16:00
(konec +- neděle 28. srpna 2011 06:00)
Letiště
Roudnice nad Labem (CZ)
V roce 2010 po úspěšné skladbě „Biding My Time“, Artento ve svém studio nahrál další skvělou nahrávku „Who´s Next“, kterou s nadšením hráli Markus Schulz, Sander van Doorn či W & W. Následovala skladba Griffin, která se loňský rok stala hymnou, jak pro Holandskou, tak českou verzi festivalu Pleasure Island. Armin van Buuren tuto skladbu vybral jako „Tune of the Week“ ve svém 457 vydání radiové show State Of Trance. „Griffin“ se také umístila v Top 5 na Beatportu, Trackitdown a Audiojelly.

Po vydání další skladby, „Timezone“, která doslova bombardovala světové hitparády, se Artento spojil s Jonasem Stenbergem. Trvalo jim celý rok vyprodukovat skladbu, kterou pojmenovali „1 Year Later“. V letošním roce vydal label High Contrast nové mix CD „High Contrast Recordings presents Artento Divini“.

Z jeho remixů stojí určitě za zmíňku „Hoipolloi“ od Kay D. Smith & Marc Tall, „Semper Fi“ od Ronalda van Gelderena na renomovaném labelu High Contrast a „Disco Terra“, od Moonpax vs. Snatt & Vix pro Ava Recordings. Pro Markuse Schulze zremixoval také skladbu „Do You Dream“. Mezi další z mnoha labelů, pro které měl Artento možnost remixovat, patří například Fektive, New State Music , Garuda, 405 Recordings či Armada Music.Tak jako každý respektovaný umělec má svou radiovou show, i Artento Divini nezůstává pozadu se svou populární Front Of My Bag (FOMB) show, která je každý třetí pátek v měsíci vysílána na Afterhours.fm, kde představuje svou nejčerstvější produkci fanouškům po celém světě.

Artento Divini je díky své bohaté a kvalitní produkci zván na velkolepé mezinárodní festivaly a eventy jako Nature One, Sunrise, Trance Energy, Dance Valley, Pleasure Island, Emporium, Luminosity, Q-Base, Defqon 1, Free Festival a GrotesQue. Se svým kolegou a dobrým kamarádem Faustem Artento zahrál nezapomenutelný back-to-back set, který se setkal se skvělými ohlasy během Trance Energy 2010 a Qontrol v Amsterdamu.

V roce 2011 se mu dostalo rezidentury ve významném Polském klubu Club 139. Provázet bude také britskou superstar, DJku Lisu Lashes na jejím turné. V České republice se představí v rámci Trance areny festivalu Pleasure Island v Roudnici nad Labem.

Artento Divini – Energy Flash (High Contrast Recordings):www.artentodivini.com
www.myspace.com/artentodivini
www.youtube.com/artentodivini
www.facebook.com/pages/Artento-Divini-Artist-Page/52632506090
www.twitter.com/artento_divini
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 14. 5. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. ARTENTO DIVINI na festivale Pleasure Island!. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2011. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4578. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ARTENTO-DIVINI-na-festivale-Pleasure-Island!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 02:18