Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andělské komando se slétlo nad pražským Majálesem

Jaro letos patří andělům s vytříbeným čichem, a hnacím motorem je pro ně vůně nového pánského deo spreje AXE EXCITE. V pátek 6.5 zavětřily andělé svojí oblíbenou vůni a rozprostřely svá křídla nad pražským Majálesem. Rej andělů na největším Majálesu v historii zaznamenala s kamerou AXE TV i krásná herečka, modelka a moderátorka Nikol Moravcová.
Přidat na Facebook
Majáles byl původně obětní vepř, kterého obětovali staří Římané bohům během slavností. Na pražském Majálesu se takovéto rituály nekonaly. Božská přítomnost ale byla všude znát, díky nebeským poslům v podobě AXE andílků. Jejich nadpozemská aura zářila jak na hosty, tak i na účinkující.

Přední české kapely, jako například Chinaski, Mig 21, Divokej Bill, Vypsaná Fixa, Tata Bojs a další si vzala pod svá křídla okouzlující Nikol Moravcová, která se proměnila z české tváře Fashion TV v andělskou moderátorku AXE TV. Tato „okřídlená“ bytost, jenž ztvárnila hlavní roli v prvním českém 3D celovečerním filmu/muzikálu „V Peřinách“, vdechla volbě krále Majálesu svůj osobitý šarm a studentské kapely hrály božsky nejen pro AXE andílky, ale i samotnou Nikol. „Nikdy si nenechám ujít každoroční oslavy jara, ke kterým patří příjemná vůně, a proto jsem ji s andělským týmem přinesla trochu i studentům a návštěvníkům na pražský Majáles.“

Primátor Bohuslav Svoboda předal symbolicky klíče města do rukou studentů a tím otevřel dveře pro jarní radovánky. Jaro patří hlavně flirtu a dokonalou pomůckou je při tom neodolatelná vůně AXE EXCITE. Propůjčí každému muži AXE efekt, kterému podlehne i ten nejcudnější anděl. Na Majálesu to zažilo mnoho studentů na vlastní kůži. AXE ovšem nepomáhá pouze při flirtu, ale na parties pod záštitou této značky, lze vyhrát i mnoho hodnotných cen. Můžete se zúčastnit flirtovací hry a získat Axe Excite deo sprej, USB lampičku, kožený náramek AXE nebo tašku Axe přes rameno. Každá holka obdrží u vstupu andělský náhrdelník. U zábavného E-kiosku, se pak můžou kluci nechat vyfotit a udělat si super koláž se sexy Axe andílky, a tu si pak poslat na mail nebo na Facebook.
Po svátku studentů nyní andělé již rozprostírají svá křídla nad další andělskou párty ve znamení AXE. Chceš se také dotknout hříchu?

Sleduj novinky a dění kolem Axe na: www.axe.cz a na Facebooku http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
středa 11. 5. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Andělské komando se slétlo nad pražským Majálesem. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4569. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andelske-komando-se-sletlo-nad-prazskym-Majalesem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:03