Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Děti z dětského domova dostaly peníze na dárky ke konci školního roku

Společnost Sluneční terasy se rozhodla věnovat dětem z dětského domova v Uherském Hradišti peněžní dárek v rámci projektu Pomáhejme si. Finance poslouží na nákup dárků pro děti při závěrečném vyhodnocování školního roku.
Přidat na Facebook
Vykouzlit několik dětských úsměvů se podařilo v pátek (29. 4.) v dětském domově v Uherském Hradišti. Důvodem radosti bylo předání dárkového poukazu ve výši 2000 CZK, které věnovala společnost Sluneční terasy v rámci projektu Pomáhejme si. Finanční částka tak poslouží na nákup dárků dětem při závěrečném vyhodnocování školního roku. Sluneční terasy budou i nadále pravidelně pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba.

Dárkový poukaz předávaly manažerky projektu Denisa Vojtěšková společně se Zuzanou Krpalovou. V současné době již v Uherském Hradišti hledají nové možnosti, jak pomoci. "Máme již několik tipů, kde bychom chtěli pomoc nabídnout, proto budeme v následujících dnech pečlivě zvažovat, koho vybereme, " dodala Zuzana Krpalová.

Zdroj: TZ Aleš Durďák
Lakina
(Lada Váňová)
středa 11. 5. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Děti z dětského domova dostaly peníze na dárky ke konci školního roku. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2011. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4567. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Deti-z-detskeho-domova-dostaly-penize-na-darky-ke-konci-skolniho-roku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:32