Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MINIBOJ KILLA VÍTĚZEM WARM-UPU K BATTLE OF THE YEAR!

Druhou dubnovou sobotu hostil bratislavský klub Loft oficiální warm-up k připravovanému Battle Of The Year CZ+SK 2011. Tanečníci zde bojovali nejen o respekt, ale také o prize money v celkové hodnotě 14.000 Kč nebo výhry od Nike v hodnotě bezmála 30.000 Kč. Ti nejlepší si navíc zajistili postup na česko-slovenské finále BOTY, které proběhne 7. května 2011 v Praze.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011
sobota 7. května 2011 13:00
(konec +- sobota 7. května 2011 20:00)
Roxy
Praha (CZ)
Na akci se přihlásilo přes 40 českých a slovenských crews, takže úroveň byla opravdu vysoká. Nechyběli zástupci Hasta La Muerte, Hollywood Stars, Made In West, Outclass Rockers, Produkt Crew, Superheroes, Survivals, United Skillz, atd. V porotě na b-boying battly usedli Kkozi, Alfonzo (oba Survivals) a Spy Roby (Praha), v porotě na funk styles potom Spy Roby (Praha), Fíla (Last Minute) a Duďa (Hollywood Stars).

B-BOYS 1X1
V nejobsazenějším a také nejsledovanějším battlu se dařilo především crew Hasta La Muerte v čele s nejlepším slovenským b-boyem, kterým je Miniboj Killa. Ten také dle očekávání v tomto warm-up battlu zvítězil a postoupil na Battle Of The Year do Prahy. Kromě něj se ale z postupu mohou radovat i Tref (Survivals) nebo Twister (Hasta La Muerte).

SEMIFINÁLE
Miniboj Killa (Hasta La Muerte) vs. Twister (Hasta La Muerte)
Tref (Survivals) vs. El Prcinho (Hasta La Muerte)

FINÁLE
Miniboj Killa (Hasta La Muerte) vs. Tref (Survivals)


POPPING 1X1
V popping battlu o sobě zase dala výrazně vědět domácí Street Dance Academy, kterou reprezentovali např. T-Boy nebo Ferero. Ani jednomu se však nepodařilo porazit nakonec vítězného Adama z Alyaschca Crew. Postup na Battle Of The Year do Prahy si tak vytancovali Adam (AC), Ferero (SDA) a Bart (HS), finalista T-Boy totiž v klubu Roxy usedne do poroty.

SEMIFINÁLE
Ferero (Street Dance Academy) vs. Adam (Alyaschca Crew)
Bart (Hollywood Stars) vs. T-Boy (Street Dance Academy)

FINÁLE
Adam (Alyaschca Crew) vs. T-Boy (Street Dance Academy)

LOCKING 1X1
Tradičně tanečníky méně obsazená, ale přesto divácky velmi atraktivní, kategorie locking měla od začátku velkého favorita Spunkeyho (Hip Hop Fakulta), který nakonec svou roli potvrdil a pro vítězství a postup na Battle Of The Year si došel.

SEMIFINÁLE
Marek (Breakfans) vs. Alča (Alyaschca Crew)
Spunkey (Hip Hop Fakulta) vs. Almost (Street Dance Academy)

FINÁLE
Marek (Breakfans) vs. Spunkey (Hip Hop Fakulta)

B-GIRLS 1X1
V tomto roce dává Battle Of The Year větší příležitost něžnějšímu pohlaví, proto se i v Bratislavě konal samostatný b-girls battle. V tom zvítězila a postup do Prahy si zajistila Sweemo.

SEMIFINÁLE
Baru (Chill The Beat) vs. Zuzka (Street Dance Academy)
Sweemo (Buštěhrad) vs. Karolína (Alyaschca Crew)

FINÁLE
Sweemo (Buštěhrad) vs. Zuzka (Street Dance Academy)

Všem postupujícím gratulujeme, pro všechny ostatní je tu ale další možnost, jak si výborně zatancovat. Battle Of The Year CZ+SK 2011 v pražském klubu Roxy se blíží, první květnovou sobotu (tzn. 7. 5. 2011) se můžete těšit na všechny výše zmíněné kategorie, ale samozřejmě také na nejočekávanější break dance crew battle o postup na BOTY South East Europe, hlavní hosty Intacta (UKR), Alkolila (RUS) a Speedyho (GER), speciální workshopy, party, atd.

Veškeré info o Battle Of The Year CZ+SK 2011 najdete na www.boty2011.cz Na této stránce se zároveň můžete zaregistrovat do battlů nebo na workshopy, kouknout na video pozvánky nebo sledovat další aktuality.

BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011
7. května 2011, klub Roxy Praha
www.boty2011.cz

Zdroj: TZ BATTLE OF THE YEAR CZ+SK 2011
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 1. 5. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. MINIBOJ KILLA VÍTĚZEM WARM-UPU K BATTLE OF THE YEAR!. Vychytané.cz. [Online] 1. 5. 2011. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4562. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MINIBOJ-KILLA-VÍTĚZEM-WARM-UPU-K-BATTLE-OF-THE-YEAR!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 01:42