Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letošní FajnDen tentokrát ve westernovém stylu!

Již pátým rokem pořádají studenti z Fakulty Multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně zábavný den pro mentálně postižené děti. Letošní ročník se ponese v duchu divokého západu a uskuteční se 10. 5. v Jezdeckém Sportovním Středisku ve Zlíně. Pro děti je připraven den plný zážitků, od ukázek westernového umění až po honbu za pokladem.
Přidat na Facebook
Tento rok si děti díky FajnDnu vyzkouší, jaký byl život na divokém západě. Mohou se projet na koních z místní jízdárny, zahrají si různé hry a nakonec se všichni sesednou u ohně a zhodnotí den plný zážitků a zábavy. Letošními účastníky bude několik institucí ze Zlína nebo jeho nejbližšího okolí a také dvě školy ze Slovenské republiky.

Tato událost organizovaná studenty v rámci předmětu Projekty neziskových organizací má již dlouholetou tradici a vždy se setká s velkým ohlasem. Jde především o to, uspořádat akci, kterou si všichni zúčastnění užijí a budou na ní dlouho a v dobrém vzpomínat. „Chceme všem účastníkům zpestřit jejich každodenní život nějakou tematickou akcí, kde dají prostor své fantazii a budou mít na co vzpomínat,“ říká manažer projektu Václav Rambousek. Loňský ročník probíhal na hradě v Malenovicích a všechny zúčastněné zavedl do dob středověku.

FajnDen je název neziskového projektu, který je organizován ve spolupráci se speciálními školami a ústavy pro mentálně handicapované. Cílem je uspořádat příjemný den plný soutěží a zábavy pro všechny zúčastněné a vytvořit podmínky pro navázání spolupráce mezi speciálními školami a ústavy ve Zlínském kraji a na Slovensku. Celou akci pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci předmětu Projekty neziskových organizací.

Zdroj: TZ Kamila Marešová
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 9. 5. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Letošní FajnDen tentokrát ve westernovém stylu!. Vychytané.cz. [Online] 9. 5. 2011. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4559. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letosni-FajnDen-tentokrat-ve-westernovem-stylu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 12:52