Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tři sestry proniknou do Panenského Týnce na Open Air Festival

fanoušci je mají zdarma
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival
čtvrtek 11. srpna 2011 20:00
(konec +- neděle 14. srpna 2011 20:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Ani vindru. Přesně tolik si musíte vzít s sebou na vstupné na první den Open Air Festivalu. O to víc ale mohou příchozí investovat do zábavy, ať už zážitkového, nebo tekutého charakteru. Open Air Festival svolává své sousedy a vzkazuje, ať vypnou všechny Ordinace v růžových nebo jiných zahradách. Ať odloží papuče. Nasednou do škodovky, nebo na autobus a dorazí na letiště v Panenském Týnci. Čtvrtek, tedy první den festivalu, je totiž zdarma pro všechny. A za těchto kasičku neohrožujících okolností si můžete vychutnat českou legendu kytarové scény. Tři sestry jsou s námi už 26 let, pomalu se tak dostávají do nejlepších let. A na Open Air Festival si přivezou novinku, nabitou nejen pivní poezií, ale i punkovým nadhledem - luxusně undergroundovou” desku “Z garáže”, která Třem sestrám vyšla letos na jaře.

První den zdarma jako dárek pro sousedy
Open Air Festivalu se na letišti nedaleko Loun zamlouvá. A proto si chce udržovat dobré sousedské vztahy. “První den festivalu je především šance pro obyvatele okolních měst a obcí - třeba Loun a Panenského Týnce, aby se přijeli podívat na ten “jejich festival”, který jim vlastně vyroste pár kilometrů od domu,” vysvětluje promotér festivalu Michal Lukeš. “Vstup zdarma ale samozřejmě budou mít všichni, nejen lidé z okolí,” dodává Michal Lukeš. Čtvrtečnímu programu bude vévodit dnes už legendární kapela Tři sestry, fanoušci se však mohou těšit i na další kapely. Přesný program, rozdělený na dny, pořadatelé zveřejní v příštích týdnech.

Tři sestry přijedou do Panenského Týnce s novou deskou. Na albu “Z garáže” si (nejen) Fanánkovi fanoušci opět užijí dosystosti osobitého podání textů a slovního humoru tohoto frontmana. “Když už jsme u toho humoru, jsem zvědavá, jestli Panenský Týnec, místo s mystickou a léčivou atmosférou udrží svou neposkvrněnost i po koncertu Tří sester,” zavtipkovala si manažerka festivalu Marie Marková. Panenský Týnec je totiž známý nejen jako lokalita konání Open Air Festivalu. V tamním kostele totiž měření odhalila zdroj léčivé energie, za kterým jezdí lidé z celé republiky. Vystátý důlek uprostřed je toho důkazem. Mimo to je však nedostavěný kostel jednou z nejvýznamnějších českých gotických památek.

Zavzpomínejte si na loňský ročník a vyhrajte vstupenky na koncert Richarda Müllera
Jednou z loňských hvězd Open Air Festivalu byl bezesporu Richard Müller. Jeho koncert na Open Air Festivalu byl strhující, tisíce fanoušků si spolu s Richardem zazpívaly nejslavnější hity jako třeba “Po schodoch”, ale i skladby z aktuální desky “Už”. A nyní se česko-slovenská legenda opět chystá do České republiky. Tentokrát vystoupí v rámci akce Spiš Original Party v pražském klubu SaSaZu. A vy máte šanci být 20. května u toho. Stačí se zapojit do aktuální soutěže na webu www.openairfestival.cz a vyhrát jednu z osmi vstupenek.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 4. 5. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Tři sestry proniknou do Panenského Týnce na Open Air Festival. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2011. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4550. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tri-sestry-proniknou-do-Panenskeho-Tynce-na-Open-Air-Festival
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 12:42