Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyskytli jsme se - Josef Obdžálek

A aby nás nebylo dost, tentokráte se podíváme na zoubek našemu Pepínovi ;) Chodí neustále v bílém, nagelovaný vlasy.. vypadá jak chodící rachitida.. áále zdání klame! ;)
Přidat na Facebook
Celé jméno: Josef Obdržálek
Datum narození: narodil jsem se ve Zlíně dvěma rodičům jako nádherný (ocho-cho-cho pozn. red.) vánoční dáreček 25. prosince 1984
Pohlaví: jsem muž, teda pokud vím tak od poslední návštěvy WC se nic nezměnilo :-D
Míry: cca 173cm výška, 65kg váha no hubeňour (myšleno všechno zhruba přeměřovat se mi teďkom nechce :-) )
Celkový vzhled: myslím že na první pohled snad „normální“ IKDYŽ :-D

Současné působení: jakožto ještě „pilný“ studentík pobývám (sem tam) v ústavu nazvaném UTB-FAI
(pro nezasvěcené Univerzita Tomáše Bati – Fakulta aplikované informatiky)
Obor: Informační technologie se zaměřením na bezpečnostní technologie systémy a management
čekající bakalář ;-) no letos snad! Takže 3tí ročník

Jaký bych chtěl být?
Myslím, že představa skoro každého dnešního pozemšťana je asi taková, že bude prachatej, spokojenej, „doma“ hezkou ženskou a k životu mu nic nebude chybět. Ale realita je jiná jsem Student na volný noze času málo :-D peníze se sem tam nějaké objeví a pak zase zmizí :-D se zábavou a ostatními radostmi a chlípnostmi chi-chi. Chtěl bych pokud to zahaluzím nebo se budu mega-kotel snažit dokončit bakalářské studium na škole a pak jít na inženýrské.

Jaký jsem ve skutečnosti?
No myslím že celkem v pohodě normální človíček se smyslem pro humor a pomalu jakoukoli ptákovinu. Jsem romantik osoba, upřímná, ulítlá, přátelská, naslouchavá, pozitivní (jak kdy :-D ), kdo nevěří jeho problém, Ti kteří mě znají ví jaký jsem! Mám rád růže, hudbu pop, rock, techno, tranceee), sem tam vytáhnu kytárku a něco zadrkám na struny a rodičům společně se sůsedy na nervy, a když se zrovna neflákám v posteli (jakože se jinak v ní rád valím a rád spím) tak někde buď v tělárně nebo na hřišti se honím za kulatým nesmyslem jmenem florbalový míček (v Otrokovicích na v tělárně) či fotbalová mičuda (že majkle) A JE TO, vlastně odtud se více méně z Majklem známe, toš spolu kopem tu druhou zlískou v malé kopané. V létě sednu na kolo a jedu se někam projet, proháním na kolečkových bruslích nebo si zahraju volejbal, nohejbal či stolní tenis! Jinak mimo jiné si rád dám nějaké dobré jílo (svíčková s osmi, nebo kuřecí prsa s broskví a hranolky aj. ).

Zazněla otázka DŮCHODCI :-D ???
No jak by se řvalo na hokeji: „Důchodci táhněte do bůůůůůůůůfetůůůůůů do bůůůůůfetůůůůůů do bůůůůůůůfetůůů, ale musím přiznat, že nejhorší je srážka s blbcem nebo s důchodcem. Viz. trolejbusy rozpřáhnuté ruce mezi dveřmi fofrklacek někde poblíž na odhazování lidi. Pusťte mě sednout! A jak ne? Nastavá akce MÁME HOLE V RUCE. Cituji: „To je dneska, mládež ani nepustí starší sednout“ , v duchu si říkám (co si myslí baba stará ;o) ) ale jinak jak tak koukám venku je hezky :))) V případě, obsazeného oblíbené místa důchodce a jeho HŮL po ruce haleluja-krveprolití i kdyby bylo volné místo jinde (viz. zbitej polospící kamarad v úplně prazdném buse). Takže DŮCHODCE NEBRAT!

Jestli někoho mám?
Nemám :-D nabízí se otázka chcete mě nějaká? jsem přítulnej, hodím se do bytu :))) Tzn. že momentálně s nikým nespím! Jestli se holím či neholím bych slečně odpověděl Hledej šmudlo? :-D

Časopisy moc nečtu spíše prolistuji a kde mě zaujmou třebas obrázky nebo něco tak si to přečtu. Rád se podívám na nějaký dobrý film typu: fantasy, sci-fy, komedie, akční no vesměs všechno.. Mezi oblíbené filmy patří vesměs komedie typu: Shreck, Madagaskar, Doba ledová, Hledá se Nemo, ale kdybych měl
všechny vyjmenovávat popsal bych hodně řádků.
Čemu neodolám? Myslím, že dobré hudbě, jídlu, gumovým medvídkům a čokoládě!

Z kolika že koulí se staví sněhulák?
Já mam dojem, že ze tří! Alespoň já ho tak stavím pokud se k tomu dostanu. V zimních sportech si moc nelibuju nelyžuju ani nesnowboarduju.. a když už? tak beru sáně, boby pekáč, sáček, tašku nebo cokoli na čem se dá jezdit klouzat dovádět blbnout! Jinak korčulování je taky fajné ještě s nějakou tou holí v ruce :)))

Jesli nosím ponožky? Slipy? Trenky? Či boxerky?
Ponožky nosím pač by mi jinak byla zima v těchto chladných měsících! A spodní prádlo? V létě je kolikrát praktičtější nemít žádné :))) Jinak preferuji boxerky.

Jinak tohle ve zkratce o mé osůbce! Komu se nelíbím má hold smůlu ;-)
Smokey
(Josef Obržálek)
pátek 11. 5. 2007 08:00
Obržálek, Josef. 2007. Vyskytli jsme se - Josef Obdžálek. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2007. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=455. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyskytli-jsme-se---Josef-Obdzalek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:28