Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovanský dům vás zve na Pohádkové odpoledne pro celou rodinu

Pražská nákupní galerie Slovanský dům vás srdečně zve dne 21. května od 14:00hod do 19:00hod na „Pohádkové odpoledne“ pro celou rodinu. V zahradě Slovanského domu čeká na návštěvníky zajímavý program v podobě divadla, koncertů, tvůrčích dílen, klaunů, žonglérů a dětské módní přehlídky. Vstup je zdarma a pro mlsné jazýčky je vedle dalších dětských dobrot připravená i cukrová vata.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pohádkové odpoledne pro celou rodinu
sobota 21. května 2011 14:00
(konec +- sobota 21. května 2011 19:00)
Slovanský dům
Praha 1 (CZ)
Pestrý program historicky prvního „Pohádkového odpoledne“ ve Slovanském domě nabízí aktivní zábavu v podobě dřevěné a keramické výtvarné dílny. Dětský divadelně-pohybový workshop uvede děti do magického světa divadla, a v rámci školy žonglování si mohou návštěvníci vyzkoušet svoji šikovnost a rychlou reakci. Loutkové představení „O Šípkové Růžence“ v podání Jarmily Vlčkové z Divadla U Staré Herečky, je určeno dětem od 4 do 12 let. Zajisté ale potěší i dospělé. Kdo je krásnější? Královna nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní? Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí - pochopí. Loutková pohádka Sněhurka v podání divadelní skupiny LOKVAR je pro děti, které se nebojí projevit svůj názor.

Zahradou Slovanského domu bude znít hudba kapely Herky, kterou tvoří ženská část divadla Cirkus Žebřík. Jejich repertoár se skládá výhradně z vlastních písní nezařaditelného žánru na pomezí městských odrhovaček, kramářských písní a folku. Uslyšíte heligonku, akordeon, saxofon, housle, piáno a oblíbené hity této kapely. O hudební program se dále postarají okouzlující ženské pěvecké tělísko Jelení Loje a Orchestr Posledního Dne, jenž má svůj původ v Divadle Minor.

Program doplní přehlídka luxusní dětské módy značek Dolce&Gabbana, junior, John Galliano, junior a Miss Grant. Funkce modelů se ujmou i děti z projektu Klokánek, který spadá pod Fond ohrožených dětí. „Velice nás těší, že můžeme do této zábavné akce pro děti zahrnout i ty, které osud zatím příliš nehýčkal a dát jím příležitost vystoupit před publikem na přehlídkovém mole“, říká Andrea Dobnerová, Marketing Manager Slovanského domu.

Programem bude provázet herečka a moderátorka Ester Janečková, kterou mnozí z vás znají z pořadu „Pošta pro Tebe“. Na akci se můžete setkat i s českou top modelkou, herečkou a moderátorkou Simonou Krainovou.

Nezmeškejte zábavné rodinné odpoledne v centru Prahy, které nabízí multifunkční nákupní galerie Slovanský dům.

PROGRAM POHÁDKOVÉHO ODPOLEDNE VE SLOVANSKÉM DOMĚ

14:00 Zahájení Pohádkového odpoledne
S.Krainová + E.Janečková

14:10 JELENÍ LOJE kapela

14:50 DĚTSKÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA LUXUSNÍCH ZNAČEK
DOLCE&GABBANA, JUNIOR, JOHN GALLIANO, JUNIOR,
MISS GRANT

15:25 DIVADLO U STARÉ HEREČKY
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

16:20 HERKY kapela

17:00 DIVADLO LOKVAR
SNĚHURKA

18:00 ORCHESTR POSLEDNÍHO DNE kapela

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 15. 5. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Slovanský dům vás zve na Pohádkové odpoledne pro celou rodinu. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2011. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4543. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovansky-dum-vas-zve-na-Pohadkove-odpoledne-pro-celou-rodinu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 05:40