Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velikonoční svátky neproběhly v klidu

Velikonoční svátky proběhly ve veselém duchu, tři dny volna však zanechaly na některých lidech následky. Nejdříve musela Městská policie Zlín vyjíždět k případu podnapilé ženy z Velíkové, poté bohužel neúspěšně oživovala muže na náměstí Míru.
Přidat na Facebook
Prodloužený víkend, který byl ve znamení oslav Velikonočních svátků, neproběhl úplně klidně. Již v neděli, krátce po půlnoci, byla hlídka Městské policie Zlín přivolána do části obce Zlín Velíková. Zde se totiž 34letá žena přivedla do natolik podnapilého stavu, že nebyla schopna ovládat své jednání, a proto byla k vystřízlivění převezena do PAZS Kroměříž.

Další událost řešila hlídka Městské policie Zlín na velikonoční pondělí. Krátce po 10té hodině přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že se na náměstí Míru nachází ležící muž, nejevící známky života. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která se u zhruba 50letého muže pokusila o obnovení základních životních funkcí. K dotyčnému byla dále přivolána zdravotnická záchranná služba ZK a ani této se bohužel nepodařilo obnovit základní životní funkce. Celou věc si dále převzala k šetření Policie České republiky Zlín.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 25. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Velikonoční svátky neproběhly v klidu. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4541. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velikonocni-svatky-neprobehly-v-klidu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.169s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:15