Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Miss Kateřina Sokolová okřídlila hradecký Majáles jako padlý anděl

Anděl by měl být mystická nadpřirozená duchovní bytost, která slouží jako posel mezi lidmi a bohy. Kateřina Sokolová, Miss České republiky pro rok 2007, která se stala tváří AXE na prvním Majálesu v Hradci Králové, se ve víru majálesového karnevalu převtělila v padlého anděla.
Přidat na Facebook
Na hradeckém svátku jara, který se konal v pátek 22. dubna, se přidala půvabná Miss Sokolová k týmu padlých AXE ANGELS a v jejich doprovodu užívala jarní atmosféru hradeckého Majálesu, kde hrály kapely zvučných jmen: Chinaski, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Charlie Straight, Xindl X a další.

Účastníky letošního jubilejního 5. ročníku Majálesu v Hradci okouzlila andělská Kateřina, když na pódiu korunovala krále Majálesu. Kouzlo nadpřirozenosti se dotklo obzvlášť těch, se kterými padlí andělé zcela nepokrytě flirtovali. Že se jednalo vždy pouze o muže, kteří použili novou vůni AXE EXCITE, bylo celkem přirozené, protože tento flirtovací elixír dělá muže neodolatelnými. Jestli Tě někdy políbila múza, nádherná žena, krásná neznámá či kdokoliv jiný, tak si bud´ jistý, že se nic nevyrovná polibku od padlého anděla.

Chceš to zažít? Máš další příležitost, protože se na Majáles v Brně 29. 4. nebo v Praze 6. 5. chystá další nálet padlých andělů.

Více info na: www.axe.cz nebo http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 28. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Miss Kateřina Sokolová okřídlila hradecký Majáles jako padlý anděl. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4540. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Miss-Katerina-Sokolova-okridlila-hradecky-Majales-jako-padly-andel
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:26