Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pleasure Island main stage: Irresistible Dj Duo,Ryan Marciano & Sunn

Sunnery James a Ryan Marciano jsou dvě pozoruhodné osobnosti, které mají jediný cíl: pobavit co nejvíce lidí, jak je to jen možné se svým podmanivým a funky housovým zvukem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pleasure Island
sobota 27. srpna 2011 16:00
(konec +- neděle 28. srpna 2011 06:00)
Letiště
Roudnice nad Labem (CZ)
Jako DJské duo jsou neodolatelní. Postavte je vedle sebe za DJský pult a jejich vzájemná interakce a chemie, která umí odhadnout, co diváci chtějí, je tu.

Od chvíle kdy vstoupili na taneční scénu, rozhodli se, že udělají něco se svou společnou vášní pro housovou hudbu. Záhy po jejich prvním společném vystoupení se Sunnery a Ryan etablovali jako top DJs na taneční scéně. Kromě vystupování jsou také velmi zaneprázdněni svou produkcí. I to je ovšem něco, co dělají společně. V květnu 2008 vydali první skladbu „Pina“. O měsíc později, Sunnery a Ryan vydali další klubový hit „Lift U Up“ ve spolupráci s Melvin Reese a Chappell. Po těchto úspěšných skladbách, pokračovali se skladbou „The Desert“, a vydali také několik remixů jako „This Is Our Night“, Sandera Kleinenberga, či „Dynasty“ od Kaskade.V únoru 2010 Sunnery a Ryan zahájili vlastní „Amazone Project“ event v Heineken Music Hall v Amsterdamu. 5500 fanoušků přišlo, aby se stalo svědky jejich exkluzivního pětihodinového setu. Kompilace Amazone Project se umístila na přední příčce v hitparádách. Amazone Project se také objevil na indoorovém eventu Dirty Dutch (30.000 návštěvníků) a eventu Dirty Dtuch vs The World Festival. SJ-RM si také loňský rok zahráli na velkolepém eventu Sensation v Amsterdamu a měli možnost hostovat na slavné klubové noci Swedish House Mafie v Pache na Ibize.

V letošním roce, bude dalším z jejich významných vystoupení i hlavní open-air stage festivalu Pleasure Island.www.sj-rm.com
www.myspace.com/sunneryjamesryanmarciano
www.facebook.com/sunneryjamesryanmarciano
www.twitter.com/sj_rm
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 1. 5. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Pleasure Island main stage: Irresistible Dj Duo,Ryan Marciano & Sunn. Vychytané.cz. [Online] 1. 5. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4537. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pleasure-Island-main-stage:-Irresistible-Dj-Duo,Ryan-Marciano-&-Sunn
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:06