Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Monkey Business rozjeli v Golemu své mistrovství

V pátek 22. dubna 2011 zavítala do Zlína známá pop-funková kapela Monkey Business. Golem se těšil na pořádnou show od zpěváka Matěje Rupperta, trochu exotiky od Američanky Tonyi Graves a velký hudební zážitek z rukou otřelých hudebníků.
Přidat na Facebook
Začátek koncertu byl jako vždy vyhlášen na devátou hodinu večerní. Předkapelu si Mankáči nedovezli, proto o půl desáté začali v plné sestavě. A hned publikum čekalo první překvapení! Kapela nastoupila v dresech rozhodčích i s helmami a okamžitě bylo jasné, že naráží na blížící se Mistrovství světa v ledním hokeji 2011 na Slovensku. Matěj provázel celým koncertem ve slovenštině nebo se o to alespoň snažil ;) Ovšem snažil se i jinak – taneční kreace a vynikající zpěv je jeho jasnou devizou a ukázal to i v Golemu.

Golem se plnil ze začátku velmi pomalu, atmosféra se začala utvářet až kolem poloviny koncertu, kdy Matěj nabídl publiku, že si může s nimi zazpívat. Při doprovodu kapely se na podiu vystřídali dva kluci a jedna holčina a dokázali, že Zlín se nemá za co stydět.

Druhým překvapením byl výstup Romana Holého, který se z ničeho nic zvedl, oznámil, že ho to už nebaví a chce se mu spát a spolu s ostatními členy kapely začal odcházet. Situaci „zachránil“ Ondra Brousek, který navrhl, že budou hrát ve spánku. Kapela tedy hrála se zavřenýma očima, Matěj s Tonyou při zpěvu také „usínali“ až skončili ležící na zemi.

Monkey Business zahráli jak staré hitovky, tak i méně známé songy. Samozřejmě nesměly chybět „Saturday Night Is Over“, „My Friends“ nebo pocta Michaelovi Jacksonovi „MJ Is 50“. Jako přídavek zazněla „Piece Of My Life“, na kterou všichni čekali. Zpíval skoro celý Golem, a tak se dal koncert prohlásit za úspěšný. Jen té show jsem čekala víc …
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 29. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Monkey Business rozjeli v Golemu své mistrovství. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4531. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Monkey-Business-rozjeli-v-Golemu-sve-mistrovstvi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:23