Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DNES v Metru Zlín dj Mirci na Metromixu!

Nemusíte se ničeho bát. Právě naopak se máte na co těšit! Video.
Přidat na Facebook
Bude na Vás čekat typicky páteční hudební sound komerční taneční muziky + prvky z klubové scény.
MiRCi zkrátka ví, jak se postarat o dobrou zábavu!

V tento nepochybně roztančený páteční večírek, který je tradičně plný krásných žen, drsných můžů, koktejlů a tance top akce METROMIX vás netradičně přivítá za dj pultem zkušený ověřený residentní Dj a to MiRCi!

Dj: MiRCi
Vstup Zdarma!
Start 22:00
Vstup od 18ti let!MiRCi BiO:
Kariéra tohoto zlínského DJe se datuje od roku 2008, kdy se poprvé objevil před domácím publikem na akci Free Fly ve zlínském Musiclandu a nadchnul svým progresivním setem natolik, že je od té doby stálou součástí tohoto největšího house mejdanu na Zlínsku.
V průběhu roku se MiRCi objevuje na houseových a tranceových akcích po celém Zlínském kraji, a dokonce hraje i ve Velkém kině ve Zlíně ve spolupráci s UTB Zlín nebo při silvestrovské afterparty rádia Kiss Publikum.
Další významný posun v jeho kariéře přichází přesně za rok, v létě 2009, kdy se objevuje v line-upu hned na dvou open air festivalech, a to na Trnkobraní (Vizovice) a Ibiza Night (koupaliště Mikulůvka, Vsetín).
Následují akce jako Saturday House (21.budova Svitu – zlínský mrakodrap) nebo Night Passion (club Dalmatin, Olomouc).
Od roku 2010 se stává residentním DJem clubu Metro, což mu zaručuje stálé hraní a s tím spojené neustálé zlepšování sebe sama.
Od druhé poloviny roku 2010 se MiRCi stává více a více vytíženějším, co se termínů týče a volný páteční či sobotní večer je velkou vzácností, nemluvě o středečních studentských akcích ve zlínském Metru, kde MiRCi vystupuje jako polovina veleúspěšného dua DiZKO BOYZ!
Od roku 2011 si MiRCi zvyká na celotýdenní vytížení a prosazuje se se svými sety plných kompromisů tak, aby to bavilo jak partypeople, tak i ho samotného a stává se stále více vyhledávanějším zbožím na moravském DJském trhu.

Marcus
(Marcus Cooper)
pátek 29. 4. 2011 08:24
Cooper, Marcus. 2011. DNES v Metru Zlín dj Mirci na Metromixu! . Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4530. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DNES-v-Metru-Zlin-dj-Mirci-na-Metromixu!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:49