Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trancefusion: the very last info!

Přinášíme vám již poslední důležité informace k Trancefusion, od jejíhož začátku nás dělí již jen pár hodin!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion
sobota 30. dubna 2011 19:15
(konec +- neděle 1. května 2011 05:15)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Je nám jasné, že opět mnoho českých fanoušků bude tuto věc řešit jako negativní bod, nicméně věřte, že tento systém, který je běžný na všech eventech a festivalech ve světě, jsme zavedli především pro vaše pohodlí a spokojenost. Jednak se tím velice urychlí proces obsluhy na barech a zejména zamezíme i tomu, aby vás některý barman okradl (a přiznejte si sami, že na všech fórech tuto skutečnost vždy řešíte nejvíc). Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a bude je možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (2 pokladny ve foyer a 8 pokladen přímo u vstupu do hlavního sálu), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen bude přijímat i platby v Eurech! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!

ZVUK/L-ACOUSTIC – K1 POPRVÉ V ČR NA DANCE PARTY!
Jako první v ČR bude na této taneční párty použit nejnovější zvukový systém od L-Acoustic – K1. Jedná se o nejmodernější a nejvýkonnější zvukový systém vyvinutý specialisty z L-Acoustic. V současné době s tímto zvukovým systémem jezdí po svých turné téměř všechny světové megabar jako U2, Madonna, Kylie Minoque a mnoho dalších! Tento systém je v současnosti celosvětově nejžádanějším zvukovým systémem pro svojí precizní vyzařovací schopnost, čistotu zvuku a obecně kvalitu reprodukovaného zvuku.

PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO
Oznamujeme skvělou novinku, že Trancefusion bude živě přenášena prostřednictvím hlavního mediálního partnera www.danceradio.cz!

PLÁNEK AREÁLU
Přinášíme podrobný plánek areálu. Tento bude umístěn i na informačních panelech v místě konání a bude i v tištěné formě v party bookletu, který obdržíte u vchodu od hostesek.
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 30. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Trancefusion: the very last info!. Vychytané.cz. [Online] 30. 4. 2011. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4529. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trancefusion:-the-very-last-info!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.147s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 05:03