Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fabric představuje main stage 11. narozenin klubu

ponese název Techno.cz Stage.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
11th Anniversary with CHRIS LIEBING
pátek 13. května 2011 21:00
(konec +- sobota 14. května 2011 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Poprvé v historii českého i slovenského clubbingu se v rámci oslav našich 11. narozenin představí techno legenda a světová megastar CHRIS LIEBING. Tohoto německého technobijce můžou čeští clubbeři znát z jeho vystoupení v rámci festivalu Summer Of Love, kdy pokaždé platil za headlinera hlavní stage. Ale do klubu se Chrise dosud přivézt nikomu nepodařilo. I z tohoto důvodu se u nás po 5 letech mění obsazení hlavní a garage stage. V této tiskovce vám blíže představíme hlavní, TECHNO.CZ STAGE, která nese jméno našeho hlavního mediálního partnera.

Kromě jmenovaného Chrise Liebinga (http://www.fabric.cz/?a=news&n=1551), po jeho boku vystoupí navrátivší se královna českého djingu LUCCA. Rezidenta našeho klubu Fabric není třeba dlouze představovat, po strop naplněný klub při jejím comebacku v rámci noci Acapulco v lednu rohoto roku, hovoří za vše. Tato čerstvá maminka nám dokazuje, že roční nucená přestávka ji nikterak neuškodila ba naopak! Dalším umělcem, taktéž premiérově (ve Fabricu i v ČR), je slovinská vycházející hvězda TOMY DECLERQUE. Tohoto dje a producenta, stylově připomínajícího skvělého Umeka můžeme zaškatulkovat do přihrádky techno, techhouse... Velice důležitou úlohu bude plnit Orbith, který bude připravovat půdu pro zmiňovanou trojici djs. Na loňským narozeninách nás přesvědčil, že jeho zkušenosti a vytříbený smysl a cit hudbu a party jsou garantem, aby tuto úlohu splnil na výbornou. Narozeninovou party odstartuje ostřílený olomoucký hezoun Wolscha a celý lineup main stage budou uzavírat rezident klubu RobiQ a krásná ostravská djane Denysa. Main - Techno.cz Stage, bude, jak už je u nás tradicí a zvykem tepat dlouhých 14 hodin, takže končit se bude v sobotních dopoledních hodinách.

Stage bude ozvučena 30 kW soundsystemu Adamson, už jakýmsi standardem se stala obrovská LED tabule s originální narozeninovou VJ projekcí a laserová a světelná show. Potěšením pro oči budou krásné gogo dancers s narozeninovými performacemi, potěšením chuťovým buňkám budou obvyklé ovocné a čokoládové bary, naprostou novinkou bude stánek s fastfoodovým občerstvením.

Zájem o letošní narozeniny, které vypuknou v pátek 13. května (pověr se vůbec nebojíme!), je opravdu obrovský. První vlna lístků za 450 Kč je vyprodána, nyní probíhá předprodej v druhé vlně, kdy cena lístků je 500 Kč (shop Subform, shoping centrum Futurum Ostrava, pro mimoostravské nabízíme možnost platby přes účet, kontaktujte e-mail: jirka@fabric.cz). Na místě bude cena lístků 550 Kč.

V rámci soutěží rozdáme přes šest desítek lístků, především prostřednictví našeho dalšího mediálního partnera, kterým je radio Helax (www.helax.tv). Soutěžit o free vstupy můžete v rámci pořadů House Factory Martina Grednera, Dance Factory dje Turdy a ve čtvrtek před akcí v celodenním speciálu "Happy Birthday Fabric", rozdáme celkem 11 free vstupů pro dvě osoby. O tom, že zájem o oslavu našich 11. narozenin je obrovský, svědčí i účast celoplošné televize TV Barrandov, obrovský je i co se týče dalších médií, již dnes máme akreditovány fotografy z německých, polských, rakouských, slovenských a českých serverů, zabývající se taneční scénou.
Během 14 dní očekávejte tiskovku, která se bude věnovat vedlejším stageím - Garage Proggytrance Stage a 1th Floor Bar Stage.

Nezbývá než dodat, že se na všechny návštěvníky těšíme a 13.5. si společně zazpíváme Happy B-Day, Fabric!
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 29. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Fabric představuje main stage 11. narozenin klubu. Vychytané.cz. [Online] 29. 4. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4525. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fabric-predstavuje-main-stage-11.-narozenin-klubu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:47