Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vsetínská GOLDEN APPLE Kinoparty s popcornem!

Multikino Golden Apple Cinema míří do Vsetína! Rozdáme 100l našeho popcornu. Rozhodně nebudou chybět vychytané soutěže o VIP vstupenky a jiné filmové ceny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GOLDEN APPLE Kinoparty
pátek 29. dubna 2011 21:00
(konec +- sobota 30. dubna 2011 04:00)
L. A. Club
Vsetín (CZ)
Ale to není všechno... Každý návštěvník při vstupu obdrží věrnostní kartičku do multikina GAC nebo Velkého kina Zlín! POZOR!!! Máme pro vás připraveno 30 výher v hodnotě bezmála 4.000,- Kč.

Chodíte rádi do kina? Máte rádi popcorn? Milujete taneční hudbu? Pokud jste 3x odpověděli ANO, tak GOLDEN APPLE KINOPARTY je tou pravou akcí pro vás. Už v pátek 29. dubna se můžete těšit ve vašem vsetínském L.A.Clubu na extra porci vašeho oblíbeného popcornu (pozor, budeme mít všechny naše druhy, ale znáte to, kdo dřív přijde, sní si ten svůj oblíbený..) Ale nebojte, 100litrů, to musí vyjít na každého!

Co by to bylo za kinoparty bez lístků do kina. Takže budeme soutěžit o naše VIP vstupenky, pro milovníky popcornu také o MAXI popcorn dle vlastního výběru. Při troše štěstí a rychlých rukou, získáte i nějakou zajímavou filmovou cenu. A pokud vám nebude ani toto stačit, tak možná přiletí i poukázka na občerstvení do KFC Zlín. Pozor, zapamatujte si velmi pečlivě, že KFC ve zlínském Zlatém jablku má otevřeno do 22:00... Bude se vám to velmi hodit, třeba do již zmiňovaných soutěží...!

Když rozdáváme, tak pořádně. Každý návštěvník obdrží při vstupu Věrnostní kartičku 9+1 do multikina a nebo pokud bude chtít, tak třeba 5+1 do Velkého kina Zlín.

Filmovou atmosféru dokreslí projekce trailerů připravovaných filmových trháků. Těšit se můžete na Piráty z Karibiku 4, poslední díl Harryho Pottera, třetí díl Transforomerů či legendární Kung Fu Pandu 2..

Celým večerem vás bude provádět oblíbený partyboy Majkl DJ (sekundovat mu boudou kolegové DJ Rado & ImpactU), takže o zábavu a splněná hudební přání rozhodně nouze nebude!
http://www.facebook.com/majkl.dj Klikej se do skupiny fans..! :)

Zdroj: GAC Crew
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 28. 4. 2011 16:00
Gaja, Michal. 2011. Vsetínská GOLDEN APPLE Kinoparty s popcornem! . Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4522. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vsetinska-GOLDEN-APPLE-Kinoparty-s-popcornem!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:18