Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vychytaní DJs a jiné speciality!

Máme pro vás připravené zbrusu nové vychytávky. Tak se pěkně těšte na Valentýnský Free Fly, protože tam to bouchne.. Že nevíte co? Blbý, že? Tak čtěte...
Přidat na Facebook
První novinkou je založení booking DJs vychytane.info Celý projekt je ještě v ladění, ale první hvězda na scéně! Jmenuje se DJ Andree a uvidíte/uslyšíte se s ním na jeho první velké akci – Valentýnský Free Fly ve Velryba Music Baru už tento pátek od 21:00.

A kdo že to je vlastně ten DJ Andree. Jak sám říká.. Hudba byla (jak už to tak bývá) mým velkým hobby již od útlého dětství. Během základní školy jsem se 4 roky učil na zobcovou flétnu a 4 roky na keyboard. Hudební apetit se vyvíjel samozřejmě také, a to velmi různými směry. Když pominu dětské písničky (Pejsku náš, Kalamajka Mik Mik Mik), tak jedním z prvních oblíbenců se stali MikeOldfield a Jean Michel Jarre. Po pár letech jsem objevil skupinu, která mě velmi ovlivnila, a tou byli Queen.

Jak roky plynuly, tak i rádio měnilo styly hudby a dalo mi okusit i kousek zahraniční taneční scény. Rodiče nelenili a k narozeninám mi dali CD skupiny Scooter. Tak propukla další rozsáhlá část ovlivněná komerční taneční hudbou. Dlouho trvalo, než jsem nalezl něco, čemu se dnes věnuji tak moc a stalo se i mým životním stylem. Trance a Progressive Trance jsou mou poslední etapou, které se věnuji asi od roku
2003.


S touto etapou je i pevně svázán začátek mojí DJské kariéry. Začal jsem navštěvovat zlínský klub MusicLand A, kde jsem se seznámil s DJs Štěpánem Prachařem a majklem. Když se jednou na mě majkl obrátil s prosbou o malinký záskok, bylo to tady. Učím se od něj něco přes rok a myslím si že docela úspěšně. Dá se říct, že kromě trancu jsem schopen hrát styly, které se mu ani zdaleka nepodobají, jako např. RnB, Oldies, taneční hudbu či house. Letošní rok jsem našel zálibu v hraní z vynilů. Doufám, že to bude stát zato... ;)

To určitě budeme moci posoudit. Pátek a s ním i Valentýnský Free Fly se blíží. Jen menší změna místo oficiálního setu s majklem bude hrát Andree sám. Majkl se všem velice omlouvá, ale bohužel bude muset nechat Pižmika hrát samotného v rámci zachování Statusu Quo.Další vychytávkou od vychytaného je zamilovaná fotografie vás všech, kteří přijdou v rámci Free Fly do přilehlého Magic Baru (bývalá pizzerie 603) hned vedle Velryba Music Baru. A co pro vás máme? Představte si obrovské zamilované srdce, ve kterém vás s vaší drahou polovičkou vyfotíme. Tuhletu valentýnskou fotečku si pak můžete, stáhnou u nás na webu ve speciálním zamilovaném fotoreportu! Tak se nestyďte a přijďte! Těšíme se na vás!

A pozor!!! Prvních 50 párů, tj. 100 person jakéhokoliv pohlaví a vyznání, má panáka za valentýskou fotku grátis!
majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 15. 2. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Vychytaní DJs a jiné speciality!. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2007. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=452. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vychytani-DJs--a-jine-speciality!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:30