Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SVOJŠICE 2011 – „Legenda je zpátky!“

Festival Svojšice 2011 se jako legenda v pravém slova smyslu vrací zpět v plné parádě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Svojšice 2011
pátek 24. června 2011 21:00
(konec +- sobota 25. června 2011 04:00)
Letní areál Svojšice
Svojšice u Přelouče (CZ)
Letošní termín byl oznámen a naší další milou povinností je odtajnit sestavu učinkujících, kteří se letos ve Svojšicích představí na třech stageích.

Bum a je tedy první hvězda letošních Svojšic!
Sébastien Léger – top francouzský producent a dj, který po Laurentu Garnierovi a Vitalicovi patří bez jakékoliv diskuse do toho nejlepšího, co současná francouzská elektronická scéna nabízí. Na svoje vlastní přání odehraje Sébastien Léger speciální techno set, aby tak dobře navázal na tradici svojšické hlavní stage.

… a máme tady druhou hvězdu hlavní stage!
Technasia, jako zástupce Hong Kongu, nenechá nikoho na pochybách, zač je techna loket. Tradice velí nezapomínat na slovenské bratry a kdo jiný by je měl reprezentovat než jistota největší a miláček domácího techno publika – Toky!

Kompletní sestavu hlavní stage ve Svojšicích doplní Džejár aka Roger Vencent, Kaisersoze, jedno zatím tajné jméno a v neposlední řadě zástupkyně něžného pohlaví – Djane E-Lite v open energy setu.

Techno bychom měli, tak pojďme svižně na další klasiku Svojšic, kde se bude hrát přece jen o něco rychleji, jak už velí tempo současného drumandbassu.

Roxy & Shadowbox stage pod taktovkou Shadowbox djs a hlavní hvězdou, kterou se pro tento rok stal norský TeeBee, coby zástupce prestižního labelu Subtitles. TeeBee přiveze do Svojšic svůj nekompromisní sound ostřejšího ražení, ve kterém se umně potkávají industriální nálady s řádnou porcí bassline. Jako support se těšte na kvalitu v podání Shadowbox Crew, kteří se tentokrát sejdou ve složení 2k, Deadly Viperz (akira & anakin), Danoo, Sweg a Panorama.

Pořádná porce houseu nesmí na žádných Svojšicích chybět, o tom žádná. Letošní Studio54 Helsinki Vodka Stage a v jejím čele resident nejstarší klubové noci v ČR Climax v Roxy – Chris Sadler, který do Vás napumpuje tu nejlepší dávku energického houseu, včetně ukázky novinek z jeho vlastní produkce. Studio54 djs jsou nejen zárukou kvality, ale hlavně zábavy, a o tu nám jde na festivalu především. Nehrát si na „inženýry“, ale prostě a jednoduše zatancovat a zakalit. Letos Vás uvítají ve složení Enrico, Tommy Rogers, Eagle, Miquel, Béda, Finidi.

Základní informace, které jsou pro Vás důležité máme venku a nás těší, že už v této chvíli vyjadřujete festivalu svojí maximální podporu. Díky za to!

Sledovat nás můžete na webovém profilu Svojšic www.svojsice.cz a na Facebooku.

SVOJŠICE 2011 pro Vás připravujeme s tím nejlepším vědomím a svědomím tak, abychom nejen naplnili jejich zavazující odkaz, ale i ukázali, že to stále myslíme vážně
s uchováním jednoho z posledních klasických elektronických festivalů na území naší krásné České republiky.

Předprodej vstupenek vsíti Ticketportal:
300,- Kč do konce května!
350,- Kč do 23. června
400,- Kč na místě
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 28. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. SVOJŠICE 2011 – „Legenda je zpátky!“. Vychytané.cz. [Online] 28. 4. 2011. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4518. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SVOJSICE-2011-–-„Legenda-je-zpatky!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:14