Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Warm Up Party Majálesu stříkala krev

Aby se zlínští před samotným dnem konání hudebního festivalu Majáles rozehřáli, byla ve středu 6. 4. 2011 uspořádána Warmup party Majáles 2011 v klubu Golem.Hektolitry krve, nebezpečná monstra a zabijácká zábava. Tak začal letošní Majáles. Hudební doprovod této hororové taškařici obstarala kapela Cartonnage a MHDjs.
Přidat na Facebook
Do varu přivedla všechny příchozí pražská elektro-popová partička Cartonnage, který zaujala jak extravagantními kostýmy a zajímavou video projekcí, tak neotřelou hudební produkcí. Největší ohlasy definitivně vzbudila zpěvačka Vanda Choco, která při zpěvu plynule přecházela z angličtiny do francouzštiny. „Jsem ráda, že se zase jednou podařilo do Zlína dostat kvalitní alternativní kapelu a představit ji tak zlínskému publiku,“ prohlásila manažerka produkce Tereza Pálková.

Netradičním doplňkem byly bez pochyby hororové soutěže, které si pro odvážlivce pořadatelé připravili. V té nebezpečnější z nich šlo doslova o život. Soutěžící museli překonat svůj strach, ponořit ruku do terária se šváby a pavouky a najít míček s logem Majálesu. „Eda, jak přátelsky nazýváme naši tarantuli, je samozřejmě neškodný, v případě opatrného zacházení nedojde ke smrtícímu kousnutí,“ dodala produkční večera.

Následoval nelítostný souboj sličných studentek v bazénku plném krve o volné vstupenky na samotný Majáles, poukazy do Laser areny Zlín a intenzivní kurz angličtiny jazykové školy Lingua Centrum. Horkou zábavu do brzkých ranních hodin udržovalo zlínské duo MHDJ’s. „Pokračujeme v úterý 3. května hlavním dnem SVŠ MAJÁLES ZLÍN 2011,“ pozvala na závěr slečna Pálková.

Zdroj: TZ SVŠ Majáles UTB 2011

Lakina
(Lada Váňová)
neděle 24. 4. 2011 12:00
Váňová, Lada. 2011. Na Warm Up Party Majálesu stříkala krev. Vychytané.cz. [Online] 24. 4. 2011. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4515. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Warm-Up-Party-Majalesu-strikala-krev
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:28