Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Koncertní DVD skupiny Chinaski vyjde poslední dubnový den

Naživo je můžete vidět aktuálně i na Chinaski Amarok Tour 2011.
Přidat na Facebook
Koncert Chinaski si můžete od konce dubna pustit i doma. Na novém DVD, které vyjde 30. dubna, najdete unikátní záznam z pražského koncertu t-music Chinaski tour 2010. Doslova průlomové uspořádání podia, jež měl na svědomí stage designer Simon Sidi (spolupracující s Depeche Mode, Pink, Roger Waters, American Idol atd.), fanoušci v naprosté blízkosti kapely, jedinečné projekce, pohled do zákulisí, ale i nové klipy, to vše přinese DVD nazvané „Není na co čekat“…26 největších hříchů (vydává Universal Music).

Šanci mají i ti, kdo chtějí vidět Chinaski naživo, stejně tak jako pódiovou show ušitou na míru kulturním domům a amfiteátrům. Již 7. dubna odstartovalo Chinaski Amarok Tour 2001 s hostem Katkou Knechtovou. Šanci zažít koncert z jarního turné, které zahrnuje 20 koncertů nejen u nás, ale i na Slovensku a v Anglii, ještě mají všichni do 4. června. Pak už si budeme muset počkat na další na některém z vybraných letních festivalů či Majálesů.

Skupina Chinaski se rozhodla podpořit 9. ročník celonárodní sbírky Červenobílé dny ve prospěch hluchoslepých klientů občanského sdružení LORM. Do aukce, kterou celá sbírka odstartovala, věnovala šestice muzikantů sošku Anděla. Ta se také vydražila za nejvyšší částku ze všech cen, kterými známé osobnosti přispěli. Více informací o tomto sdružení naleznete na www.lorm.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 23. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Koncertní DVD skupiny Chinaski vyjde poslední dubnový den. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4510. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Koncertni-DVD-skupiny-Chinaski-vyjde-posledni-dubnovy-den
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 14:36