Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rock for People naděluje na Velikonoce:milionové My Chemical Romance

Tato formace z amerického New Jersey, která natřásá pírka hudebním fanouškům po celém světě rovných deset let, si přijede zopakovat svůj více než vydařený tuzemský debut z roku 2007
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for People
sobota 2. července 2011 18:00
(konec +- neděle 3. července 2011 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Kam? Samozřejmě – na červencový Rock for People do Hradce Králové. Ale rozhodně nepůjde o repliku: vloni totiž tito rock´n´rolloví kouzelníci s jemnocitem pro vkusné popové melodie uhranuli čtvrtým „celovečerním“ albem Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys. A právě o něj, a samozřejmě starší hitovky, bude opřeno také už nyní netrpělivě očekávané vystoupení My Chemical Romance připadající na pondělí 4. července.

„Po Bullet For My Valentine, Paramore nebo australských Pendulum jde o další jméno, které v posledních letech rozšiřuje pomyslný výklad rocku. Při výběru zahraničních kapel se hodně řídíme energií a určitou odvahou kapel pouštět se mimo zavedené hudební vody. My Chemical Romance v tomto ohledu, podobně jako loni Muse, velmi umně spojují rockovou dravost s velmi chytlavou, skoro popovou ´zpěvností´,“ říká Michal Thomes z Ameba Production.

Ostatně to, že My Chemical Romance nejsou sezónní záležitostí, dokazuje tento americký kvartet nejen konstantním sběrem prestižních u žánrových cen a milionovými prodeji svých alb, ale především (a ne nahodilou) čelnou pozicí na programu obřích festivalů od Kalifornie až po britský Reading, kde mimochodem zahrají po boku zmíněných Muse. Mimochodem – jako jediný interpret dokázali získat dvě ceny na letošních NME Awards (nejlepší neanglická kapela, kde porazili nominované Arcade Fire a Kings Of Leon, a nejlepší video, kde porazili Arcade Fire a Gorillaz).

A aby velikonoční nadílka stála za to, dalším potvrzeným jménem jsou CANCER BATS – HC/punkoví harcovníci, kteří pocházejí z obdobné, metalem vyživované kanadské líhně jako již anoncovaní PROTEST THE HERO. Právě tento týden svým ohlušujícím koncertem ve strahovském klubu 007 málem urbanistům vyřešili problém s nedalekým Spartakiádním stadionem..

Letošní Rock for People, na kterém vystoupí na 140 kapel, 20 DJ´s a dvě desítky divadelních souborů a dalších „živých“ projektů, se v hradeckém Festivalparku koná od 2. do 5. července. Vedle zahraničních hvězd v čele s My Chemical Romance, Paramore, Bullet For My Valentine, Pendulum, Sum 41, německých Digitalism nebo The Streets byly potvrzeny i české kapely jako Kryštof (s derniérou aktuálního Kinoturné), Tři sestry, Vypsaná fiXa nebo Chinaski. Do konce dubna jsou na www.ticketsforpeople.cz v prodeji vstupenky za cenu 1 450 Kč, od 1. 5. budou za 1 520 Kč.
winslayer
(Lukáš Plaček)
sobota 23. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Rock for People naděluje na Velikonoce:milionové My Chemical Romance. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2011. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4509. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rock-for-People-nadeluje-na-Velikonoce:milionove-My-Chemical-Romance
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:19