Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Techno stage na Pleasure Island: techno pioneer Joey Beltram

V roce 2009 se umístil v top 10 s remixem skladby „Shanghai Spinner“, Olivera Huntemanna. ....
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pleasure Island
sobota 27. srpna 2011 16:00
(konec +- neděle 28. srpna 2011 06:00)
Letiště
Roudnice nad Labem (CZ)
.... vydal úspěšné vinylové nahrávky jako „Scorpion“ na labelu Drumcode, či „Shaking Trees“ na labelu Hearthouse, která se stala podle časopisu Raveline skladbou měsíce. Za zmíňku stojí také remix „Let´s Take It Back“, který nesměl chybět v playlistech takových jmen jako MANDY, Dave Clarke či Hell.

A jaké je tajemství jeho dlouhodobého úspěchu? Stále pokračuje se svými experimenty a jedinečnými skladbami. Beltram vyrostl v Queens, která je jednou z nejtvrdších čtvrtí New Yorku. Začínal jako DJ hrající hip hop a electro. Svůj první track vydal ve svých osmnácti letech na New Yorských labelech Nu Groove a Easy Street. Ve svých dvaceti pak vydal skladbu „Let It Ride“ na stěžejním belgickém labelu R&S.

Label R&S pozval Beltrama do Evropy, a tak se začala psát historie techna. Beltram přiletěl s novou skladbou „Energy Flash“, která byla kromě labelu R&S vydána také na labelu Transmat, Derricka Maye. Skladba “Energy Flash” je stále jednou ze stěžejních techno skladeb historie taneční hudby. S další skladbou “Mentasm” se ve svých jednadvaceti letech stal DJem hrajícím na těch největších eventech ve Velké Británii, Holandsku, Belgii, Itálii, Německu a rezidentní noci Limelight v New Yorku.Následovaly další skladby jako “Aonox”, “Beltram releases” a EP “The Caliber” na legendárním labelu Warp, kde vydávají takové hvězdy jako Aphex Twin či Squarepusher. Nesmíme opomenout také obrovský hit “Ball Park”, a album “Rising Sun”, které obsahovalo jedny z největších techno hitů.

Milovníci techna budou moci slyšet skvělého DJe a producenta Joey Beltrama na festivalu Pleasure Island v rámci techno stage ve velkokapacitním stanu.www.myspace.com/jbeltram
www.facebook.com/pages/Joey-Beltram/201850585956
www.twitter.com/JoeyBeltram
www.soundcloud.com/joey-beltram/joey-beltram-sat-studios

Stahujte set Joey Beltrama na http://soundcloud.com/joey-beltram/joey-beltram-sat-studios

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 27. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Techno stage na Pleasure Island: techno pioneer Joey Beltram. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2011. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4508. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Techno-stage-na-Pleasure-Island:-techno-pioneer-Joey-Beltram
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:54