Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pleasure Island: The Headhunter of Toolroom Records, Mark Knight

Mark Knight je jednou z vedoucích postav v oblasti taneční hudby.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pleasure Island
sobota 27. srpna 2011 16:00
(konec +- neděle 28. srpna 2011 06:00)
Letiště
Roudnice nad Labem (CZ)
Do popředí se dostal nejen díky velké spoustě skvělých remixů, ale hlavně díky vlastnímu světoznámému labelu Toolroom Records, kterým dokázal svou schopnost překročit titul „DJ“.

Tento rok se mu dostalo nominace na Grammy za spolupráci s Black Eyed Peas v rámci multi-platinového alba „The-End“. Má za sebou hned tři nejprodávanější skladby, „Music Matters“, „Flauta Magica“ a „Good Times“, které se umístily na Beatportu v sekci „Best Sellers List“. Nesmíme zapomenout také na letošní nominaci na slavném WMC v Miami, kde se umístil se svou Toolroom Knights týdenní radiovou show. Můžeme tedy říct, že rok 2010 byl rozhodně kolosálním úspěchem.

Se svou osobní vizí house music začal v roce 2004, kdy vytvořil vlastní label Toolroom Records, který se orientoval se svým novým způsobem myšlení na mladé umělce 21. století. Label Toolroom Records si během své existence vydobyl přední místo mezi neprodávanějšími labely na Beatportu. Jako producent si vybudoval svou pověst díky vynikajícím skladbám jako „Man With The Red Face“, „Downpipe“, „Good Times“, či „Devil Walking“, které se vyšvihly na přední příčky tanečních hitparád po celém světě. Za sebou má také úzkou spolupráci s takovými jmény jako Faithless či Underworld.Kromě jiného jste ho mohli slyšet na těch nejsvětovějších eventech a klubech jako Cocoon Frankfurt, Space Miami, Ministry of Sound London, Pacha New York, SW4 London, Global Gathering UK, či Dance Valley v Holandsku.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost užít si tohoto skvělého producenta na hlavní open-air stagi festivalu Pleasure Island.www.djmarkknight.com
www.myspace.com/djmarkknight
www.youtube.com/djmarkknight
www.facebook.com/djmarkknight
www.twitter.com/djmarkknight
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Pleasure Island: The Headhunter of Toolroom Records, Mark Knight. Vychytané.cz. [Online] 26. 4. 2011. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4507. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pleasure-Island:-The-Headhunter-of-Toolroom-Records,-Mark-Knight
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:04