Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Techno Masters aneb návrat krále ...

Minulý pátek, 15. dubna 2011 se v pardubickém Ideonu uskutečnil další díl povedené party Techno Masters.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DJ Rush The King is back!
pátek 15. dubna 2011 21:00
(konec +- sobota 16. dubna 2011 04:00)
Ideon
Pardubice (CZ)
Tentokráte se kromě akce jednalo také o oslavu narozenin dje Agenta, který si snad nemohl pozvat nikoho jiného než světovou djskou legendu – dje Rushe. Ten se vrátil na ,,místo činu“ po dvou letech, kdy Ideon a všechny jeho návštěvníky svým výkonem rozsekal, ostatně jako asi pokaždé, kdy do naší malé zemičky zavítá.

Ale hezky popořadě ....

Podle zkušeností s letními fesťáky jsem věděla, že párty v Pardubicích jsou velkolepé, v Ideonu jsem však nikdy předtím nebyla, tak jsem byla zvědavá, co si na nás pořadatelé přichystají a je celý večer bude probíhat. Nebudu vás dlouho napínat, probíhal maximálně!!! Od příchodu až po konec akce jsem se neskutečně bavila a to se nestává často :)

Co se týká organizačních věcí, potěšila mě prostorná šatna i ochotné paní šatnářky, poměrně velká odpočinková zóna i docela čisté záchody. Co mě překvapilo bylo relativně dost světla na hlavní stagei, což je trochu nezvyk oproti akcím podobného ražení, ale tak nemusíme pokaždé tančit za tmy, že jo :) Co se týká barů, tak naprostá spokojenost, jen možná ranní akutní nedostatek vodky na barech byl pro spoustu lidí dost nepříjemné zjištění .. Taky jsem při putování po Ideonu nenarazila ani na jeden line-up, nicméně my, Moraváci, jsme připravení na všechno a line-upy si pro každou příležitost tiskneme doma :)A co po hudební stránce?

Jednoznačně lahoda pro ouška! Na místo jsme dorazili něco málo po 22. hodině, kdy svůj setík rozjížděl Spiriakos ...ten nám tvořil výtečnou hudební kulisu (bez jakékoli urážky) při našem rozkoukávání se, potkávání známých tváří a ,,aklimatizaci“ s party prostředím :)

O hodinu později jsme si ale už řekli, že je načase se trošku rozhýbat a k tomu výtečně posloužil Steen a jeho hodinové sólo vystoupení. Proč sólo vystoupení? Dj Agent, který měl hrát hned po Steenovi bohužel z osobních důvodů nemohl vystoupit, takže jakmile si Steen odehrál to své dle line-upu, zdržel se ještě hodinku za mixem spolu se svým dlouholetým kamarádem a kolegou The Keeperem a společně vytvořili v Ideonu naprosto neuvěřitelnou atmosféru. Díky za to, kluci!Něco málo po jedné hodině přišel na řadu portugalský Du´Art se svým 90ti minutovým energickým vystoupením. Co říct k tomuhle šikovnému mladíkovi? Prostě borec! Dj Rush věděl, proč si jej vybírá do rodinky Kne'Deep :)Ve 2:30 se za mixem objevil ten, na kterého se všichni těšili snad nejvíc ...král ...mistr svého řemesla ...dj Rush. Všemi najednou projela obrovská vlna nadšení a prostor se začal zahušťovat ...každý chtěl být co nejblíž :) Ačkoli mnozí tvrdí, že jeho vystoupení nepatřilo k těm nejlepším (a možná opravdu nepatřilo), mně se líbil velice a bylo fajn ho slyšet po takové době zase live, ač kromě počátečního projevu do mikrofonu a neustálého ,,vysílání srdíček“ do davu si víceméně všechny blbinky tak nějak odpustil.A po Rushovi nemohl vystoupit nikdo jiný než miláček publika, ,,výšky basy kde mám vlasy“, Golpe, jehož set udělal parádní tečku za ještě parádnější akcí.

Po skončení akce se část partypeople (včetně naší party gruppy) přesunula doslova o dům dál, do místního Gimlet baru, kde probíhal (ne)oficiální, velice povedený after. Pak už jen cesta domů, vytoužená sprcha, něco k snědku, vyčurat a zasloužený spánek ...

Páteční mejdánek v Pardubicích byl od začátku až do konce skvělý a budu na něj vzpomínat ještě dlouho :) Jen více takových akcí :)

Agentovi přeji zpětně vše nej k narozeninám a celému týmu TM hodně sil do pořádání dalších akcí.

Peace, Misha :-*

(foto: techno.cz - David, poslouchej.net – Lukáš)

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 4. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Techno Masters aneb návrat krále .... Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2011. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4493. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Techno-Masters-aneb-navrat-krale-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 12:06