Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Budu slavit svatého Valentýna?!

Svátek sv. Valentýna není typickým českým svátkem. Starší generaci nic neříká a i mezi mladými panuje názor, že druhou zbytečnost ala Santa Claus nepotřebujeme. My máme máj a Karla Hynka Máchu..
Přidat na Facebook
//anketa-15// Neberu nikomu jeho názor, mně je jedno jestli venku sněží, prší nebo svítí sluníčko. Když mám rád, když miluji, nepotřebuji záminku potěšit osobu, která mne dělá šťastnou.

Můžete mít názor na svátek sv. Valentýna jakýkoliv, ale zapomenout na osobu blízkou, to se neodpouští a strašně bolí. To je jako, když zapomenete na narozeniny vlastní matky. Nejrychlejším a nejlepším řešením je dát květinu. Říká se, že květinou žádnou ženu neurazíš a je to pravda. Květinový dárek potěší opravdu každou. Může být romantička nebo drsná rebelka, ale bude ráda. Pokud zapojíte trochu invence a vlastní kreativity, tak ji místo pozvání na večeři udělejte něco sami. Ženy vždy ocení snahu. Nemusí to chutnat jak v nejlepší restauraci světa, důležité je, že jste to dělali jen pro ni, pro tu jedinou a na tom nejvíce záleží.

No a milé dámy, co vy máte dát svému miláčkovi? Přeci jenom květinou muže nepotěšíte a dávat bůček, věnce klobás nebo tlačenku, to asi nebude to pravé valentýnské překvapení.

Nechci radit, každá víte co má ten váš nejraději, ale dobrým tipem je spodní prádlo (tohle platí i pro pány, ženy prostě milují krásné, jemné spodní prádlo) nebo tričko či jiné oblečení. Rozhodně byste drahé polovičce neměli nic vařit nebo jinak se starat o jídlo. Nebuďte blbé, to bude dělat celý život! Myslím tím vařit to jídlo, že :o)

Užijte si tento okamžik, vychutnejte si ho plnými doušky. Kolikrát do roka se vám stane, že vás muž takto obskakuje? Ale pozor i vy byste se mu měla odvděčit a dát mu najevo, že vás potěšil, že se to líbilo!

Abych to shrnul, není důležité, proč slavíme svátek sv. Valentýna. Historie je sice důležitá, i když v tomto případě je to jenom legenda. Nejdůležitější je, že máme někoho rádi a vždy ho potěší, když si na něj vzpomeneme. Nepotřebujeme záminku, spontánnost potěší nejvíce. A kdo se bojí, tak ať využije záminku. Dnes je přeci svatého Valentýna!
majkl
(Michal Gaja)
středa 14. 2. 2007 09:00
Gaja, Michal. 2007. Budu slavit svatého Valentýna?!. Vychytané.cz. [Online] 14. 2. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=449. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Budu-slavit-svateho-Valentyna?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:06