Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fallen Angels hřeší pro Sexy boys!

Za doprovodu instrumentální cover verze původního songu „Sexy boy“od skupiny Air, padají v jednom jihoevropském městě doslova andělé z nebes. Nejedná se o žádný přelud v podobě science fiction, ale o reklamní kampaň na nový pánský deodorant AXE EXCITE, ve kterém hřeší andělé za bílého dne se svým „Sexy boy“.
Přidat na Facebook
Původní song „Sexy boy“ pochází z alba „Moon Safari“, kterou Air vydali v roce 1998. Tuhle starou pecku zremixoval frontman kapely Air Sharam Jey speciálně pro andělskou kampaň AXE, kde se dočkala svého vydání pod názvem fiktivní hudební kapely Fallen Angels. Track je celosvětovým hitem, navíc teď Sharam Jey dokázal, že má i na to udělat perfektní remix.Značka AXE, která pomáhá svojí nenapodobitelnou vůní mladým mužům při dobývání žen, sklízí celosvětově jednu cenu za druhou za své kreativní a nápadité reklamní kampaně. S AXE EXCITE šla značka ještě o krok dál a dobývá vedle vizuálního nyní i akustické univerzum. Pro AXE padají už i andělé z nebes, otázkou zůstává, kdy bude následovat pocta od hudebního průmyslu. Pozor, hudební klip roku 2011 je na obzoru.

Ti, kteří ještě neviděli, jak pro Sexy boys a jejich vůni AXE EXCITE ničí nádherné andělské bytosti svoji gloriolu a počestnost, mají zde k tomu příležitost:Veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku
http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 17. 4. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Fallen Angels hřeší pro Sexy boys!. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2011. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4486. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fallen-Angels-hresi-pro-Sexy-boys!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 03:26