Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tanečníci z celého světa ovládli SaSaZu!

Světová špička mladých a nadějných tanečníků se sjela do pražského klubu SaSaZu, aby předvedli, co v nich dřímá za talent a získali tak prestižní ocenění Tanečník roku 2011.
Přidat na Facebook
Celé dva dny od 8. - 9. dubna fundovaná porota ve složení: choreograf, tanečník a duchovní otec akce Yemi A.D., několikanásobný mistr světa v kategorii Hip Hop – Miro Olšavský, slovenská taneční legenda Laci Strike, či francouzský tanečník, který je považován za jednoho z nejlepších současných tanečníků světa, jenž spolupracuje s Gwen Stefani – Dedson z Wanted crew. Dále zasedla v porotě tanečnice z New Yorku Shernita Anderson, která doprovázela Kanye Westa a Filipi Escudine, který je členem brazilské Cia Xstyle Dance Company.

V pátek 8. dubna se v dopoledních hodinách uskutečnila pohárová soutěž tanečních skupin ve stylech Hip hop a Street show. V rámci velkolepé show vystoupily skupiny i v počtu 24 tanečníků. Vítězství v poháru tanečních skupin Street show v dospělé kategorii si odnesl Dance Academy Prague team z tanečního studia DAP. Ve večerních hodinách proběhly semifinálová kola v kategorii Battle 1 vs. 1. Po vyčerpávajícím dni se soutěžící a návštěvníci klubu SaSaZu uvolnili na warm up party, kde se všichni bavili až do pozdních ranních hodin.

Grandiózní finálový večer, který následoval hned druhý den 9. dubna začal ve 20:00, kde se soutěžilo o titul Tanečníka roku 2011 – my City my Stage. Výkony tanečníků byly ohromující a zaplněný klub soutěžící odměnil svým potleskem. Díky tomu, že do letošního ročníku se mohli přihlásit tanečníci z celého světa, konkurence byla veliká a pomyslná laťka byla hodně vysoko. Celou akci odstartoval Ben Cristovao, kde představil svůj nový singl. S netradičním electro remixem svého singlu Try Some Stuff You Don't Think You Should, vystoupila kapela Charlie Straight. Nechyběly dvě strhující show organizátorů soutěže hiphopové formace BDS Academy a ultra moderní choreografie z dílny týmu Yemiho A.D. a jeho hostů.

Vrcholem celého večera byl finálový battle, ve kterém proti sobě v souboji nastoupili dva nejlepší tanečníci večera Lady Mel a Pitikin. V souboji Česka proti Slovensku již druhý rok po sobě excelovala Lady Mel, ale neuvěřitelné kousky Pitkina ohromily porotu natolik, že získal titul Tanečník roku 2011. Letošní rok se nesl ve znamení velkých novinek, a jak zhodnotil celou akci pořadatel a zároveň porotce Yemi A.D.? „Atmosféra byla nepřekonatelná, a protože o tanci se nedá mluvit natož psát, doporučuji, podívejte se na dokument, který odvysílá začátkem května Česká televize.“ Vítěz získal lákavou cenu ve výši 50.000 CZK, sponzoringovou smlouvu se společností Nike, také Redbull na rok zdarma a mnoho dalších cen.

Celým finálovým večerem provázela moderátorka MTV Czech Hana Zajíčková a moderátor Evropy 2 Marek Grégr společně s držitelem titulu Mistra světa Fero Bodnárem. Na závěrečné after party již panovala uvolněná atmosféra plná dojmů z celé povedené akce. O doprovodný program se postarali: DJ NOX, DJ NobodyListen a Poeta (Selekta Roleta)

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 16. 4. 2011 12:00
Váňová, Lada. 2011. Tanečníci z celého světa ovládli SaSaZu!. Vychytané.cz. [Online] 16. 4. 2011. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4484. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tanecnici-z-celeho-sveta-ovladli-SaSaZu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 03:58