Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DECADANCE vás vtáhne do pravého šantánu!

DECADANCE CABARET bude nocí, jejíž žhavost vám utkví v paměti! Dříve bychom napsali, že zažijete noc plnou barev, tance, skvělé hudby i atmosféry, neopakovatelných performancí, velkolepých kostýmů a tanečních čísel. Ale dnes ? Dnes, má DECADANCE své jméno a hlavně vás – své fanoušky, kteří už vědí, co se bude dít a že bude stát za to vyrazit do Sasazu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE Cabaret
pátek 10. června 2011 21:00
(konec +- sobota 11. června 2011 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Takže stačí napsat, krátce a výstižně, že po půlroční pauze je tu zpět v plné síle vaše DECADANCE se vším, co vás na ní baví. Věříme, že jste v plné síle připraveni a trochu natěšeni i Vy, naši fanoušci, kteří umí vytvořit nezapomenutelnou Decadance atmosféru.

A kdože budou protagonisté této noci? Nešlo zalovit nikde jinde, než v samotné kolébce kabaretů a šantánů, totiž ve Francii. A jsme si jisti, že jsme ve francouzských vodách odchytili skvělé showmany!

ARNO COST, hvězda světového formátu, houseový DJ a producent, který je velmi dobře znám i českému publiku. Hitmaker, který nikoho z vás rozhodně nenechá na parketu jen tak podupávat.

Moc odpočinku bohužel nezažijete ani při produkci dalšího zástupce francouzské taneční scény, kterým není nikdo jiný než Dj a producent TRISTAN GARNER.

Oba francouzští DJs jsou dlouholetí kamarádi, tak se jistě můžeme těšit i na nějaké společné překvapení v jejich podání.

Česká scéna bude na této edici zastoupena také silnou sestavou!

Po téměř dvou letech se k nám po skvělých ohlasech na jejich první společné vystoupení na edici Club 54 vrací česká djská královna LUCCA a s ní živel jménem Tereza Černochová. Můžete se těšit na další songy, které Lucka s Terezou připraví jen a jen pro tuto noc!

Revis, Pete Walk, Adam Cloud a Marshall je čtveřice českých DJs, kteří společně tvoří uskupení PROUD M a všichni čtyři společně vás ujistí, že pro odpočinek nebude během této noci ani kousek prostoru.

Těšit se samozřejmě můžete na další lahůdky, které s tématem CABARET budou rozhodně korespondovat.


Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce – prvních 300 kusů vstupenek za 390 Kč + poplatky, dále 450 Kč + poplatky, na místě 590 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990 Kč + poplatky, 1190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200 Kč + poplatky, 2500 Kč na místě (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party – STUDIO 54, Praha 1, Hybernská 38

Hondzix
(Jan Přikryl)
pondělí 18. 4. 2011 08:00
Přikryl, Jan . 2011. DECADANCE vás vtáhne do pravého šantánu! . Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2011. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4483. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DECADANCE-vas-vtahne-do-praveho-santanu!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 02:51