Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Queens style zone 8 nebude jen o hip hopu

Nabídne i dancehall, krump nebo experimental
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens style zone vol. 8
sobota 30. dubna 2011 17:00
(konec +- neděle 1. května 2011 00:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Osmé pokračování tradičního street dance battlu Queens Style Zone proběhne v ostravském klubu Marley poslední dubnový den, tedy 30. 4. 2011. Opět vás čeká večer plný pouličního tance, nahecovaných battlů i skvělé muziky. Do Ostravy se chystají špičkoví tanečníci nejen z celé republiky, ale i ze Slovenska nebo Polska. A co konkrétně vás tedy čeká?

EXPERIMENTAL VŮBEC POPRVÉ V ČESKU

Rozhodně nečekejte žádnou tuctovou akci. Organizátoři se snažili do programu zařadit taneční styly, které v Česku na battlech zase tak často k vidění nejsou. Navíc se vůbec poprvé v ČR bude soutěžit v kategorii experimental, což je jednoduše řečeno kategorie, od které do poslední chvíle ani sami tanečníci neví, co čekat. Deejay totiž v tomto případě může pustit jakoukoliv šílenost, takže o absolutní freestyle rozhodně nebude nouze.

Do klubu Marley se vrátí krump battle, jehož atmosféra na předminulém vydání akce byla nepřekonatelná. Vzpomeňte si na vyhecované finále mezi Queen Snipee z Union Runners a Tiger z polské crew Top Toys. Jako protipól k tomuto ostrému battlu můžeme označit další kategorii, kterou bude dancehall. Ten se vrátí do Marleye skoro po roce, tehdy černošská tanečnice Mitu z Etiopie nenechala nikoho na pochybách, že v Česku a Slovensku nemá konkurenci. Letos dá šanci i ostatním tanečnicím (samozřejmě i tanečníkům), protože usedne do poroty. Pokud tedy máte rádi dancehallové a reggaetonové rytmy, rozhodně neváhejte.

Poslední kategorií, ve které se bude 30. dubna 2011 v Ostravě battlovat, je hip hop. Soutěžit ale tentokrát budou dvojice, což Marley také dlouho nezažil. Dá se tedy očekávat velmi zajímavý battle, ve kteréms e proti sobě postaví páry z různých koutů nejen České republiky.

PŘEDSTAVÍ SE TANEC NA KOLEČKOVÝCH BRUSLÍCH I NEJOBLÍBENĚJŠÍ PARTY DJ

Jako vždy zbylo i tentokrát v programu místo na doprovodný program. Těšit se můžete na house dance jam a house dance showcase v podání domácí Roots Company. Premiéru na Queens Style Zone bude mít tzv. rollerdance, tedy tanec na kolečkových bruslích.

Za gramofony se po pauze postaví rozhodně nejoblíbenější party dj na Severní Moravě, několikanásobný IDA šampión, člen zlínských De Fuck To, člen deejayského seskupení Out Of Control, speaker rádia Helax … no prostě Dj Lowa … Kolegou za mikrofonem mu bude „zewlák“ Kmín, na afterparty se pak dočkáte také Dje Boruufa.

Organizátoři nezapomínají ani na to, že noc se přehoupne v první máj, což je, jak všichni víme, lásky čas. Stejně jako v loňském májovém vydání akce vás i tentokrát čeká speciální afterparty plná největších r´n´b hitů. Nebudou chybět dnes už klasické songy od Ushera, Nellyho, Ashanti, Destiny´s Child, R. Kellyho, En Vogue a spousty dalších. Party loni sklidila obrovský úspěch a stejný osud se dá očekávat i v letošním roce.

Doražte se podívat a především povzbudit tanečníky z celé republiky i ze zahraničí, doražte se skvěle pobavit i zatancovat na afterparty. Queens Style Zone je tu pro vás už po osmé a u toho byste neměli chybět
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 14. 4. 2011 08:00
Durst, Fred. 2011. Queens style zone 8 nebude jen o hip hopu. Vychytané.cz. [Online] 14. 4. 2011. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4480. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Queens-style-zone-8-nebude-jen-o-hip-hopu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 21:23