Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První jarní akce na Slezskoostravském hradě již tento víkend !

Je již tradicí, že jarní sezóna na Slezskoostravském hradě začíná právě touto příjemnou akcí s názvem Velikonoce na hradě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Velikonoce na hradě
sobota 16. dubna 2011 10:00
(konec +- pondělí 18. dubna 2011 10:00)
Slezskoostravský hrad
Ostrava (CZ)
Akce je načasována přesně před Velikonočními svátky, abychom se správně naladili, načerpali jarní energii a vychutnali si celkovou atmosféru.
Velikonoční jarmark si za dobu svého konání získal spoustu návštěvníků, kteří se dle marketingových výzkumů každoročně vracejí a to nás jako organizátory velmi těší.
Je to přirozené, skončila zima, sluníčko začíná hřát a tak komu by se chtělo být doma, když může dýchat svěží jarní vzduch, prohlédnout si pestrý program, pobavit se a příjemně strávit den.

Také v letošním roce pro návštěvníky připravujeme bohatý program - pro nejmenší loutkové divadélko, dále lidové tance a zpěvy, soutěž o velikonoční vajíčko, uvidíte žongléry a komedianty a to vše doplní pravý velikonoční jarmark s chutným občerstvením a tradičními velikonočními pochoutkami a ukázkou řemesel (pletení pomlázek, vyřezávaní do dřeva, kováři, zdobení vajíček různými technikami atd.)
Novinka - Zbojnická salaš z Nízkých Tater se svými dobrotami se na jarmarku představí poprvé a věřte, že má co nabídnout.

V letošním roce budou také všichni návštěvnici Velikonočního jarmarku historicky prvními, kdo shlédnou celý program v novém dokončeném objektu – „Jeviště dolní nádvoří“ jinými slovy, Slezskoostravský hrad má nový amfiteátr, který umožní více návštěvníků a pohodlnější průběh programu.

Mimo jiné na jarmarku načerpáte inspiraci jak vyzdobit letošní velikonoční vajíčka, vázy, košíčky a jiné tradiční výrobky.

Věřte, že tento víkend na Slezskoostravském hradě bude stát opravdu za to, neboť na hradě bude opět téměř 80 lidových stánků s tou nejzajímavější nabídkou, nebude chybět dobrá nálada, jarní atmosféra a vůně perníků.

Pokud nemáte na 16. a 17. dubna ještě program, určitě si tuto příjemnou jarní akci nenechte ujít!

Otevřeno bude od 10 do 18 hodin.
Vstupné:
Dospělí: 70,-Kč
Děti, ZTP, studenti, důchodci: 40,-Kč
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 14. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. První jarní akce na Slezskoostravském hradě již tento víkend !. Vychytané.cz. [Online] 14. 4. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4475. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-jarni-akce-na-Slezskoostravskem-hrade-jiz-tento-vikend-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:49