Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majáles – fesťák jako (Mato)noha

Festival vítání jara, studentský Majáles, se chystá překonat návštěvní rekord z minulých let.
Přidat na Facebook
Soutěžilo se o 6 x 1 vstup na brněnský Majáles 2011 !. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Pomoci by k tomu měl i známý český herec Tomáš Matonoha, který bude celým programem provádět. Během hlavního dne oslav se na čtyřech pódiích vystřídají největší hvězdy české a slovenské populární hudby.
Výběr moderátora přitom nebylo nic lehkého. “Je to delikátní věc a naše nároky jsou vysoké,” uvádí hlavní koordinátor Rastislav Bekenyi. “Oslovovali jsme také Madonu, Petera Gabriala i Květu Fialovou, nakonec nabídku přijal Tomáš Matonoha,” dodává Bekenyi, když jako hlavní důvod oslovení Matonohy uvádí jeho smysl pro recesi. “Recese ke studentskému životu neodmyslitelně patří”, míní Bekenyi.

Uzavřen je také program první a čtvrté stage. Na hlavním pódiu vystoupí Chinaski, Divokej Bill, Tata Bojs, Monkey Business, Mig21, Sto Zvířat, Vypsaná Fixa, Wohnout nebo UDG a nově také Midi Lidi, Xindl X, Prago Union, Puding Paní Elvisovej a Zóna A. „Myslíme si, že jde o dosud nejlepší hudební program oslav,“ uvádí hlavní koordinátor Rastislav Bekenyi.

Kromě známých interpretů dostanou svůj prostor i studentské kapely. „Postavíme pódium věnované pouze studentským kapelám, za celý den se jich představí celkem 10, což je opět nejvíc v historii Majálesů,“ uvádí tiskový mluvčí festivalu Štěpán Neubauer. Kapely, které mají zájem o vystoupení, se mohou přihlašovat na webu www.majales.cz do 27. března.

Mezi další připravované novinky letošního Majálesu patří i Majáles Fashion Market. Ten se taktéž stane součástí hlavního dne oslav a návštěvníci zde najdou velkou přehlídku tvůrců nezávislé módy, šperků, doplňků a plno dalších překvapení.
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 12. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Majáles – fesťák jako (Mato)noha. Vychytané.cz. [Online] 12. 4. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4473. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-–-festak-jako-(Mato)noha
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 18:10