Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zábavu do ranních hodin obstarají hvězdní DJs

Po skončení programu na hlavní scéně bude na návštěvníky festivalu čekat ještě velmi pestrý line-up účinkujících v přilehlém Průmyslovém paláci
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Prague City Festival
čtvrtek 23. června 2011 15:00
(konec +- pátek 24. června 2011 03:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Poslední kapela dohrála, vámi otřásá euforie z jejího vystoupení a poslední, co si přejete, je, zábavu v plném proudu rázem utnout a odporoučet se domů do postele. Jenže navzdory tomu, že ještě neodbila ani půlnoc, zvukaři vám pouští píseň k odchodu a sběrači odpadků v doprovodu security vás ve zběsilém tempu neúprosně nahánějí k východu.... Tak tohoto scénáře se na Prague City Festivalu obávat nemusíte! 23.6. se na holešovickém Výstavišti bude „pařit“ a tančit až do rána.

„V tento moment je prodáno již 9000 vstupenek, což je polovina kapacity festivalu a jelikož jdou lístky rychle na odbyt i v zahraničí, na český trh teď zbývá posledních cca 5 000 ks.
„Zájem, který o náš festival lidé projevili, nás moc těší a doufáme, ze PCF svou hudební i doprovodnou částí potěší zase je.“ sdělil ředitel festivalu Borek Jiřík.

Po skončení programu na hlavní scéně bude na návštěvníky festivalu čekat ještě velmi pestrý line-up účinkujících v přilehlém Průmyslovém paláci, kde se ti největší „nespavci“ a nejotrlejší milovníci party, budou moci „protančit“ až k východu slunce s elitními zahraničními DJs - OLAVem BASOSKI, Tommyboy / CRAZIBIZA, NDKj a CHRISem SADLERem.

„Chtěl jsem sestavit line-up z DJů / producentů, kteří udávají směr současné světové houseové scény, což dokazuje i jejich umístění na předních příčkách prestižního Beatport chartu, který je barometrem popularity mezi tanečními producenty.“ vysvětluje svůj výběr výše uvedených DJů spoludramaturg noci, Chris Sadler. „Přijde mi škoda, že funky energický house se z české festivalové i halové scény vytratil a sestava těchto DJs dokáže, že tahle hudba má nejen ještě co nabídnout, ale že je čerstvější a silnější, než kdy předtím“.

Jako první se za mixážní pult postaví Nizozemec Olav Basoski, který se do celosvětového povědomí zapsal mimo jiné remixy Mobyho, Phats & Small nebo Jamese Browna. Tuzemskému publiku je dobře známý i z live vystoupení na prvním ročníku Dance Celebration – taneční megaparty v nákupním centru.

Druhým hostem tohoto ranního tanečního maratónu bude Tommyboy z dua CRAZIBIZA, které patří k nejžhavějším objevům taneční scény loňského roku, kdy bodovalo v Beatport chartu hned s několika skladbami. Vzpomeňme např. Spinning Around (6 týdnů No.1 hit), Lovedance, remix skladby D. Kurtise Check Yo Self nebo jejich zatím poslední hit My Lips, který v hitparádě Beatportu patřil mezi deset nejstahovanějších skladeb. Tommyboy však slavil řadů úspěchů již před založením Crazibiza a to především s remixy pro Deep Dish, Dannyho Tenagliu nebo Rogera Sancheze.

Pod názvem NDKj vstupuje Andrea Quirico z Itálie, který se profesionálně věnuje DJingu od roku 1998. Velmi záhy však zjistil, že „jen hrát“ jej neuspokojuje a začal se věnovat rovněž produkci skladeb. V roce 2006 uvedl první Dark Ages, skutečným hitem se však stala až nahrávka z roku 2009 Dishes Ep, následovaná hity Main Course a Funkest Star, které se dostaly do TOP 10 v Beatport chartu.

Závěr noci bude patřit CHRISU SADLEROVI, DJovi, producentovi a výše zmíněnému spoludramaturgovi této taneční party, kterého díky mnohaletému působení na české scéně není zdejšímu publiku třeba představovat.

Vstupenky na Prague City Festival jsou k dostání v síti Ticketportal ve dvou kategoriích – k pódiu za 1440 Kč do vyprodání zásob a k stání mimo sektor u pódia, jejichž současná cena 990 Kč je platná jen do 30.4. „Počínaje prvním květnem se cena stání zvedne na 1190 Kč, za kterou budou vstupenky k zakoupení až do začátku festivalu“ uvádí Borek Jiřík.

Prague City Festival, pořádá 23.6.2011 na Výstavišti Praha - Holešovice agentura PunxNotDead.

Účinkující: Blink-182, 30 Seconds To Mars, House Of Pain, Gogol Bordello, The Gaslight Anthem, Hadouken, Flogging Molly, Support Lesbiens, Skindred, Superhiks, Tleskaě a DJs: Olav Basoski, Tommyboy / Crazibiza, NDKj a Chris Sadler.

winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 11. 4. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Zábavu do ranních hodin obstarají hvězdní DJs. Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2011. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4470. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zabavu-do-rannich-hodin-obstaraji-hvezdni-DJs
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 01:11